Avast blokuje stronę STS

Witam,

Próbuję wejść na stronę http://www.betplatform.com/pl/jak-grac/ … /STS/b163/ ale avast ostrzega przed trojanem, któremu nie pozwolił władować się na kompa i dalej blokuje tę stronę. To samo się dzieje jak wchodze przez Mozillę i Explorera. Na kompie mam Vistę.

Co można zrobić w tej sprawie?

Naciśnij prawym klawiszem na ikonę Avasta!, która znajduje się na trayu ( pasek z ikonami w prawym dolnym rogu ekranu ) i naciśnij "Zatrzymaj ochronę dostępową. Zrób co chcesz tam na tych stronach i włącz ochronę ponownie.

Ok, ale wtedy może mi się załadować jakiś trojan, jesli rzeczywiście będzie :confused:

A czy można gdzieś sprawdzić, czy Avast włączył tą stronę do bazy blokowanych stron? Tzn chodzi mi o taką bazę centralną, z której wszystkie Avasty ciągną informacje na temat, które strony blokować a które nie. Może ktoś po prostu dodał tą stronę do blokowanych w tej bazie centralnej i dlatego Avast mnie nie wpuszcza?

Zeskanuj skanerem stron internetowym.

Z ciekawości sprawdziłem ta stronkę na 3 rożnych kompach z rożnymi av i tak: panda nic nie sygnalizowała macafe nic nie sygnalizował Comodo także nic

wnioski wyciągnij sam :lol: ( żeby nie było to i panda i macafe są legalne w 100%) no może rząd dogadał się z Alwil Software iw ten sposób będzie walczył z hazardem w sieci :smiley:

http://safeweb.norton.com/report/show?u … &x=21&y=10