Avast blokuje wiadomości na FB (Js:Agent-BWQ[Trj]


(Daw13) #1

Witam

Dzisiaj rano spotkała mnie nie miła niespodzianka a mianowicie po zalogowaniu się na FB nie mogę odczytać wiadomości Avast blokuje dostęp alert:(Js:Agent-BWQ[Trj] więc coś mnie tknęło żeby zobaczyć na forum avasta czy inny użytkownicy nie maja takiego samego problemu i co się okazało, że prawdopodobnie jest to jest to błąd Avasta i będę musiał czekać na aktualizację, ale jakoś nie jestem do końca przekonany i nie wiem czy nie mam jakiegoś syfu na kompie, ponieważ nagle przy pisaniu tego posta zaczęła mi się przeglądarka tak ciąć ( zawieszenie na kilka sekund) , że miałem problem napisaniem tego postu :frowning: Bardzo mnie to zaniepokoiło i faktycznie nie wiem czy to nie jakiś syf na kompie wiec zwracam się do was o pomoc :stuck_out_tongue:

OTL:http://wklej.org/id/1058191/

Extras:http://wklej.org/id/1058194/


(Edhelred) #2

Nie martw się, jestem posiadaczem Avasta i również spotkał mnie ten problem. Nie mogę wejść w panel wiadomości na Facebooku.


(Daw13) #3

Ale, wiesz co teraz zauważyłem, że na Mozilli występuje ten problem a na chromie już nie


(Djkarateka) #4

Może Macie gdzieś wirusa na kompie? Może błędna aktualizacja Avasta? Sprawdzie na G Data, albo na Kasperskim

Dodane 05.06.2013 (Śr) 14:14

Pozdrawiam


(Edhelred) #5

Problem ten dotyczy wielu użytkowników Avasta. Prawdopodobnie wraz z dzisiejszą aktualizacją bazy wirusów wkradł się problem z fałszywym informowaniem o Trojanie na Facebooku w panelu wiadomości.

ROZWIĄZANIE: “chrome://chrome” w pasku przeglądarki, by zaktualizować Google Chrome. Mi pomogło.


(Tabciu) #6

Niestety u mnie też występuje ten problem, aktualizacja Chrome nie pomogła.


(Edhelred) #7

Spróbuj jeszcze przeczyścić wszystko CCleanerem.


(Tabciu) #8

pomogło, to prawda. Aktualizacja Chrome.


(Edhelred) #9

Dostępna jest już także aktualizacja (130605-1) rozwiązująca ten problem. Należy ją pobrać manualnie z menu Avasta i wszystko wróci do porządku :slight_smile: