Avast blokuje złośliwy adres URL + czyste skany -> NOWE logi


(bosiaq) #1

Witam!

Od wczoraj podczas przeglądania internetu co chwilę wyskakuje mi czerwone okienko avasta o zablokowaniu jakiegoś adresu URL (używam Opery). Dziś zrobiłam pełne skanowanie avastem, ale nic nie znalazł. Bardzo proszę o pomoc, bo niestety nie umiem sobie z tym poradzić.

logo.jpg


(system) #2

Zrób skan tym

http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-Cure ... 12976.html


(Kargulec8) #3

Wykonaj skan Malwarebytes Anti-Malware i wyczyść komputer CCleaner

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte ... 13117.html

http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr ... 13061.html


(Djkopara) #4

avast! blokuje złośliwy adres, prawdopodobnie system jest czymś zainfekowany, co przekierowuje Opere na inne strony.


(bosiaq) #5

Wczoraj przeskanowałam wszystkimi programami - Dr.WEB CureIt! nic nie znalazł, Malwarebytes Anti-Malware coś znalazł i usunął (mam logi), wyczyściłam komputer CCleanerem i wydawało mi się, że wszystko działa w porządku, ale dziś znów avast mi alarmuje, że blokuje złośliwy adres URL. Nie wchodzę na żadne podejrzane strony, nie wiem skąd to się wzięło :frowning: Bardzo proszę o pomoc...


(bosiaq) #6

Wszystko zrobiłam - Malwarebytes Anti-Malware (pełny skan) nie znalazł nic, ComboFix coś znalazł i usunął, ale problem nadaj istnieje z taką samą częstotliwością :frowning:


(Kargulec8) #7

Spróbuj jeszcze tego http://www.programosy.pl/program,hitman.html i tego http://www.dobreprogramy.pl/Kaspersky-V ... 12768.html . W narzędziach dysk C wybierz naprawiane błędów i znacz automatycznie napraw.... i skanuj dysk i próbuj.... Zrób ponowne czyszczenie Ccleaner i napraw błędy w rejestrze.

Jeśli to nie pomorze zrób nowe logi z OTL i niech je ktoś sprawdzi bo ja się na tym nie znam.


(bosiaq) #8

Zrobiłam wszystkie skany, które nic nie dały. Problem występuje cały czas, powiadomienia wyskakują co kilka minut, czasem jest przerwa 0,5 godziny i od nowa.