Avast blokuje złośliwy adres URL + czyste skany -> NOWE logi

Witam!

Od wczoraj podczas przeglądania internetu co chwilę wyskakuje mi czerwone okienko avasta o zablokowaniu jakiegoś adresu URL (używam Opery). Dziś zrobiłam pełne skanowanie avastem, ale nic nie znalazł. Bardzo proszę o pomoc, bo niestety nie umiem sobie z tym poradzić.

logo.jpg

Zrób skan tym

http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-Cure … 12976.html

Wykonaj skan Malwarebytes Anti-Malware i wyczyść komputer CCleaner

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html

avast! blokuje złośliwy adres, prawdopodobnie system jest czymś zainfekowany, co przekierowuje Opere na inne strony.

Wczoraj przeskanowałam wszystkimi programami - Dr.WEB CureIt! nic nie znalazł, Malwarebytes Anti-Malware coś znalazł i usunął (mam logi), wyczyściłam komputer CCleanerem i wydawało mi się, że wszystko działa w porządku, ale dziś znów avast mi alarmuje, że blokuje złośliwy adres URL. Nie wchodzę na żadne podejrzane strony, nie wiem skąd to się wzięło :frowning: Bardzo proszę o pomoc…

Wszystko zrobiłam - Malwarebytes Anti-Malware (pełny skan) nie znalazł nic, ComboFix coś znalazł i usunął, ale problem nadaj istnieje z taką samą częstotliwością :frowning:

Spróbuj jeszcze tego http://www.programosy.pl/program,hitman.html i tego http://www.dobreprogramy.pl/Kaspersky-V … 12768.html . W narzędziach dysk C wybierz naprawiane błędów i znacz automatycznie napraw… i skanuj dysk i próbuj… Zrób ponowne czyszczenie Ccleaner i napraw błędy w rejestrze.

Jeśli to nie pomorze zrób nowe logi z OTL i niech je ktoś sprawdzi bo ja się na tym nie znam.

Zrobiłam wszystkie skany, które nic nie dały. Problem występuje cały czas, powiadomienia wyskakują co kilka minut, czasem jest przerwa 0,5 godziny i od nowa.