Avast co 10 sekund wykrywa zagrożenie

Witam, Avast co kilkanaście sekund alarmuje mnie, że zostało wykryte zagrożenie, jednak skanowanie systemu nie przynosi efektu:

http://i45.tinypic.com/t86slg.png

OTL

Extras

Pomóżcie proszę :frowning:

Osobiście proponowałbym Ci nie wywalać avasta - sam z niego korzystam i jestem niezmiernie zadowolony z tego jak funkcjonuje i się sprawuje od lat. :wink: Tylko jak już doprowadził go do porządku - reinstal, aktualizacja i ogarnąć go żeby chodził jak programiści przykazali. :smiley: Do tego jakiś inny alternatywny program: sam używałem ComboFix ale zbojkotowali mnie na forum i kazali siać ideę używania Malwarebytes Anti-Malware (osobiście nie korzystałem :P). Kombinuj. :smiley:

No brawo, za rady co niektórych. Skoro założyciel korzysta z programu Avast i nie chcę go zmieniać to pisanie bzdur o zmianie nie ma sensu. Tym bardziej, że w testach Avast spisuje się coraz lepiej, pokonując wiele płatnych antywirusów.

Odinstaluj program Avast za pomocą narzędzia producenta, sprawdź komputer za pomocą :http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebytes-AntiMalware,Program,Windows,13117.html, wykryte wirusy usuń, odinstaluj program i ponownie zainstaluj Avasta.

Malwarebytes uratował mnie już kiedyś, tym razem też pomógł. Przeskanowałem, zrestartowałem komputer i wszystko wygląda OK. Naprawdę świetny program !