Avast czy NOD32?

Witam chciałbym sie od was dowiedzieć który antywir jest lepszy Avast czy NOD32. Używam internet od półtora miesiąca. Przez pierwszy miesiąc używałem Avasta Teraz od dwóch tygodni używam NOD32 zdaje mi się że jest dużo lepszy. Co wy o tym sądzicie ? Może zaoferujcie innego antywirusa ?

Parametry mojego komputera to:

256 MB RAM ,procesor AMD Athlon 1,10 GHz

według mnie avast raz miałem nod32 robiłem skan nic nie wykryło później zrobiłem avastem i jakoś coś było

Od roku mam Avasta.Jest darmowy i w miarę dobry.Co 2 dni przychodzą aktualizacje bazy wirusów i jest po Polsku.W połączeniu z Firewallem i Spyware Terminatorem jest ok.Polecam ten zestaw.

Nod32 w testach wykrywalności i radzenia sobie z wirusami wychodzi znacznie lepiej od Avasta, szybkość skanowania oraz zasobożerność także jest lepsza, jednak w przeciwieństwie do niego jest programem komercyjnym, za który trzeba zapłacić :wink:

Jako dowód link do profesionalnego testu:

http://www.virus.gr/english/fullxml/default.asp?id=69&mnu=69

… niestety strona jest w konserwacji

zdecydowanie NOD32

bardzo polecany i dobrze oceniany antywirus, było już sporo o nim na forum, poszukaj

Nod czy Avast?HA!Nie ma nawet czego porównywać…Możesz mi wierzyć-poszperaj trochę w necie :google:

Ok dzięki.

OTy kosmos.JNJN

Spokojnie wystarczy Ci Avast, pracuję na nim od początku jego powstania i w sumie nie ma co na niego narzekać.