Avast,dialer

(Enaiv) #1

mam avast'a i kiedy jestem w sieci, to co jakiś czas pojawia mi się komunikat,że znaleziono wirusa :Win32:Dialer-E[trj] albo C:\124838.exe tzn. ,że mam dialera ? Mam neostradę,czy mozliwe jest ,że mnie łączy przez dialera ?

pozdrawiam

(Qbek50) #2

przez neo nie jest możliwe żebyś się łączył z 0-700 . Może to jest tylko nazwa wira, który nie ma nic wspólnego ze zwykłym dialerem. Możesz spać spokojnie. Nie jest możliwe żebyś się połączył z drogimi stronami :smiley:

(Enaiv) #3

dzięki wielkie, naprawdę mnie uspokoiłeś,

Pozdrowienia dla wszyskich,szczególnie twórców tej strony !!

(Harry666) #4

nie polecam " avast'a " ! sprobuj "Mcafee.2005" problemow nie powinno być...

W podpisie nie wolno podawać

linków ani ogloszeń :smiley:

Asterisk

(Marsmo) #5

Problem jednak dotyczy monitów, jakie ukazały się koledze w Avast i nad tym jedynie powinniśmy rozprawiać - a o alternatywne progsy antyviry raczej nie pytał! :?

Już nie mówiąc o tym, że Avast jest aplikacją darmową - a Mcafee nie!

I na koniec - jeżeli są syfy na kompie - to dlaczego niby Mcafee 2005 miałby kolegę od tych problemów wybronić...vide: problemów - czyli wpisów? :? Tak samo powinien pokazać te wpisy, jak i Avast!

Więc w czym rzecz...? :?

Chwała Avastowi, że reaguje! :twisted:

Zresztą trochę poszperałam i widzę, że jedynie Avast ma tego wirusa w swojej bazie, choć wiadomo - że ten wirus może przybierać inne nazwy pod tzw. aliasami przynależnymi do poszczególnych firm dbających o nasze bezpieczeństwo!

Enaiv - ponieważ są podejrzenia względem Twojego systemu, wypada - żebyś wkleił log z Hijack'a do sprawdzenia. :slight_smile:

Nie napisałeś - co Avast robi dalej ze zlokalizowanymi plikami?

(Enaiv) #6

co to jest hijack ? sorry za to pytanie ale na prawde nie wiem :oops: a co do tego co avast robi z plikami : wyświetla się komunikat,że zalecana jest kwarantanna,no więc klikam na kwarantanne,ale póżniej kasuję te wszystkie pliki.

(dawidos) #7

Ja nigdy nie daję do kwarantanny. Od razu usuwam. Nioe do kosza tylko na dobre.

(Asterisk) #8

Co przwda ten progs cieszu się znakomitą opinią,

ale kwarantanna jest zabezpieczeniem przed jakąś

niespodzianką