Avast,dialer

mam avast’a i kiedy jestem w sieci, to co jakiś czas pojawia mi się komunikat,że znaleziono wirusa :Win32:Dialer-E[trj] albo C:\124838.exe tzn. ,że mam dialera ? Mam neostradę,czy mozliwe jest ,że mnie łączy przez dialera ?

pozdrawiam

przez neo nie jest możliwe żebyś się łączył z 0-700 . Może to jest tylko nazwa wira, który nie ma nic wspólnego ze zwykłym dialerem. Możesz spać spokojnie. Nie jest możliwe żebyś się połączył z drogimi stronami :smiley:

dzięki wielkie, naprawdę mnie uspokoiłeś,

Pozdrowienia dla wszyskich,szczególnie twórców tej strony !!

nie polecam " avast’a " ! sprobuj “Mcafee.2005” problemow nie powinno być…


W podpisie nie wolno podawać

linków ani ogloszeń :smiley:

Asterisk

Problem jednak dotyczy monitów, jakie ukazały się koledze w Avast i nad tym jedynie powinniśmy rozprawiać - a o alternatywne progsy antyviry raczej nie pytał! :?

Już nie mówiąc o tym, że Avast jest aplikacją darmową - a Mcafee nie!

I na koniec - jeżeli są syfy na kompie - to dlaczego niby Mcafee 2005 miałby kolegę od tych problemów wybronić…vide: problemów - czyli wpisów? :? Tak samo powinien pokazać te wpisy, jak i Avast!

Więc w czym rzecz…? :?

Chwała Avastowi, że reaguje! :twisted:

Zresztą trochę poszperałam i widzę, że jedynie Avast ma tego wirusa w swojej bazie, choć wiadomo - że ten wirus może przybierać inne nazwy pod tzw. aliasami przynależnymi do poszczególnych firm dbających o nasze bezpieczeństwo!

Enaiv - ponieważ są podejrzenia względem Twojego systemu, wypada - żebyś wkleił log z Hijack’a do sprawdzenia. :slight_smile:

Nie napisałeś - co Avast robi dalej ze zlokalizowanymi plikami?

co to jest hijack ? sorry za to pytanie ale na prawde nie wiem :oops: a co do tego co avast robi z plikami : wyświetla się komunikat,że zalecana jest kwarantanna,no więc klikam na kwarantanne,ale póżniej kasuję te wszystkie pliki.

Ja nigdy nie daję do kwarantanny. Od razu usuwam. Nioe do kosza tylko na dobre.

Co przwda ten progs cieszu się znakomitą opinią,

ale kwarantanna jest zabezpieczeniem przed jakąś

niespodzianką