Avast Free Antivirus 2017 17.3.2291 nie można go zarejestrować/zalogować na konto

(triada727) #1

Witam,
Posiadam system 7 Ultimate 64bit SP1, mam na nim zainstalowanego Avast Free Antivirus 2017 17.3.2291 (aktualnie zaktualizowanego do tej wersji) problem polega na tym że już wygasła darmowa wersja 30-dniowa, nie mogę go wcale zarejestrować, konto avasta posiadam i też nie mogę się zalogować na nie, cały czas łączy się avast z kontem a gdy chcę zarejestrować go to pokazuje brak połączenia z internetem, internet działa aktualizacje avast pobiera bez problemu, odinstalowałem avasta i ponownie zainstalowałem bez skutku, dodam że ten sam avast na drugim laptopie z systemem Windows 10 Home bez problemu się zalogowałem na konto.

Spróbuj może ręcznej aktywacji:

Jakby nie można było jej jakkolwiek zaimprotować spróbowałbym odinstalować obecnie avasta, zrobić restart, uruchomić kompter w trybie awaryjnym i użyć Avast remover (avastclear):

Potem normalnie włączyć system i zainstalować najnowszą wersje:

i sprawdzić czy w niej można się zalogować, wykonać rejestracje, zaczytać darmową licencje wygenerowaną z pierwszego linka.

(triada727) #3

Zrobiłem tak jak opisałeś, ale ręczna aktywacja nie działa, ponieważ kod wysłany na @, nie można go wpisać w program ponieważ jest za długi, program avastclear nie pomógł wcale.
Wina leży po stronie avasta, przed wydaniem avasta “2017” kafelkowego jak Windows 10, wszystko działało bez problemu w tym konto avasta itp., jak wyszła pierwsza wersja “2017” to już nie mogłem się zalogować na Windows 7, a system był postawiony od nowa i też bez skutku, ten avast nie działa prawidło na Windows 7 np., jak uruchamiam skasowanie dysku to stoi na 0% przez kilkanaście minut bezczynnie.

Spróbuj zgłosić błąd na forum Avasta (możliwe że inni też się na jego skarżą i już próbują działać w tej sprawie) a do tego czasu może poszukać na ich serwerach najnowszej wersji 2016 i nie robić upgrade do 2017.

(triada727) #5

Nie posiadam tam konta, na razie nie będę tworzył go, może za jakiś czas.
Zawsze pobierałem każda wersje avasta jak wychodziła, wiec muszę odszukać ostatnią działająca z 2016 i zainstalować.
Wersja 2017 17.4.2294 z trzeciego maja, też nie działa na 7 nawet nie ma tego okno z logowaniem się na konto masakra.

Możesz spróbować jeszcze tylko przeszukać ich forum z google tłumaczem.

(kopigol1) #7

mam coś podobnego (e-mail zamazałem)