Avast Free Antivirus 2017 17.3.2291 nie można go zarejestrować/zalogować na konto

Witam,
Posiadam system 7 Ultimate 64bit SP1, mam na nim zainstalowanego Avast Free Antivirus 2017 17.3.2291 (aktualnie zaktualizowanego do tej wersji) problem polega na tym że już wygasła darmowa wersja 30-dniowa, nie mogę go wcale zarejestrować, konto avasta posiadam i też nie mogę się zalogować na nie, cały czas łączy się avast z kontem a gdy chcę zarejestrować go to pokazuje brak połączenia z internetem, internet działa aktualizacje avast pobiera bez problemu, odinstalowałem avasta i ponownie zainstalowałem bez skutku, dodam że ten sam avast na drugim laptopie z systemem Windows 10 Home bez problemu się zalogowałem na konto.

Spróbuj może ręcznej aktywacji:

Jakby nie można było jej jakkolwiek zaimprotować spróbowałbym odinstalować obecnie avasta, zrobić restart, uruchomić kompter w trybie awaryjnym i użyć Avast remover (avastclear):

Potem normalnie włączyć system i zainstalować najnowszą wersje:

i sprawdzić czy w niej można się zalogować, wykonać rejestracje, zaczytać darmową licencje wygenerowaną z pierwszego linka.

Zrobiłem tak jak opisałeś, ale ręczna aktywacja nie działa, ponieważ kod wysłany na @, nie można go wpisać w program ponieważ jest za długi, program avastclear nie pomógł wcale.
Wina leży po stronie avasta, przed wydaniem avasta “2017” kafelkowego jak Windows 10, wszystko działało bez problemu w tym konto avasta itp., jak wyszła pierwsza wersja “2017” to już nie mogłem się zalogować na Windows 7, a system był postawiony od nowa i też bez skutku, ten avast nie działa prawidło na Windows 7 np., jak uruchamiam skasowanie dysku to stoi na 0% przez kilkanaście minut bezczynnie.

Spróbuj zgłosić błąd na forum Avasta (możliwe że inni też się na jego skarżą i już próbują działać w tej sprawie) a do tego czasu może poszukać na ich serwerach najnowszej wersji 2016 i nie robić upgrade do 2017.

Nie posiadam tam konta, na razie nie będę tworzył go, może za jakiś czas.
Zawsze pobierałem każda wersje avasta jak wychodziła, wiec muszę odszukać ostatnią działająca z 2016 i zainstalować.
Wersja 2017 17.4.2294 z trzeciego maja, też nie działa na 7 nawet nie ma tego okno z logowaniem się na konto masakra.

1 polubienie

Możesz spróbować jeszcze tylko przeszukać ich forum z google tłumaczem.

mam coś podobnego (e-mail zamazałem)