Avast! Free Antivirus a przejście na Internet Security?

(Gregoryfx) #1

Witam, przez ostatni czas zastanawiam się nad przejściem w płatne oprogramowanie Avast Internet Security. Od 10 lat jestem wierny programowi Avast w wersji bez płatnej. Nigdy wcześniej nie korzystałem z płatnej wersji, ale teraz właśnie planuję kupić licencje Internet Security za 79zł. Czy w ogóle opłaca się zakupić płatną licencje? Czytałem różne opinie i porównywania względem do darmowej, ale nadal jakoś mnie to nie przekonuję.

Szczerze powiem że z Avast Free Antivirus jestem bardzo zadowolony, nigdy nie miałem większych problemów z komputerem, dobrze skanuję, wychwytuję wirusy, trojany, nie miałem z programem żadnych negatywnych przygód, po prostu mógłbym ten program oceniać w samych superlatywach.

Tak więc proszę o opinię czy przejść na płatną ochronę, czy jednak lepiej zostać przy darmowej?

Dziękuję i pozdrawiam.

(dzikiwiepsz) #2

To ty musisz wiedzieć czego chcesz z tego co wiem płatna wersja tego programu jak inne płatne wersje innych programów darmowych oferuje po prostu więcej funkcji takich jak np firewall, jeśli chcesz mieć więcej funkcji to możesz kupić :slight_smile: