Avast Free Antivirus a wejscie na stronę dobreprogramy

Witam !

 

Dzieje się coś dziwnego z waszą stroną od kilku godzin nie mogę wejść na stronę , myślałem że coś stało się u was jakaś konserwacja , problemy z serwerem.

Wreszcie postanowiłem zobaczyć co się dzieje z pozycji smartfona i o dziwo można wejść na stronę bez problemu , przemyślałem sprawę i stwierdziłem że coś jest nie tak z antywirusem , Avast Free Antivirus mam od wczoraj , postanowiłem zatrzymać wszystkie jego usługi i bez problemu dostałem się na waszą stronę.

Wiem że Avast Free Antivirus korzysta z bezpiecznych DNS-ów czyli postrzega was jak coś niebezpiecznego , wszedłem w ustawienia i tam można podać adres URL i wykluczyć ze skanowania tak też zrobiłem i od teraz łączę się bez problemu ale z drugiej strony tak być nie może musicie coś z tym zrobić.

Avast wyraźnie was nie lubi.

 

Czekam na jakąś reakcję z waszej strony.

 

 

Pozdrawiam 

 

 

Tadeusz

Coś ty namieszałeś, gdyż mój Avast nie ma takich problemów…

Temat do zamknięcia , jakoś sobie poradziłem  :smiley:

Zmienić dns na googlowe i będzie działać :wink:

@post niżej

Źle mnie zrozumiałeś, dns można zmienić na jakiekolwiek inne niż te od avasta.

Znamienne jest stwierdzenie producenta na stronie framno:

No i rozgoryczenie. Czytałem też, że gdyby aplikacje były zamieszczane na serwerach google, toby antywirusy były ślepe nawet na paczki trojanów i innych wirusów, a cały net byłby skażony. Takie mają umowy. Ale tanie nie są i to ratuje świat.

Wyjaśniamy to z producentem, wkrótce zapewne znikniemy z tej blacklisty. Natomiast zgadzam się, że to co napisał Bogdan_G to w dużym stopniu prawda, tak to niestety działa w większości przypadków, a Google należy do najbardziej przewrażliwionych firm na świecie, zwłaszcza jeśli ktoś zagraża jego dominacji reklamowej i wyszukiwarkowej :wink: