AVAST FREE ANTIVIRUS (nie mozna uruchomic, odinstalowac itp)

Witam, mam problem z Avastem, wrocilem po swietach do domu i mam problem z Avastem, pokazuje ze jest brak zabezpieczeń, system nie jest chroniony ( nie mozna go uruchomić ). Po jakims czasie probowalem go usunac normalnie, przez panel sterowania i tez sciagalem instalke do odinstalowania Avasta. Praktycznie nic nie moge zrobic w tym Programie bo wyskakują błedy ( odmowa dostepu ze plik jest chroniony przed zapisem ewentualnie ze plik jest nadal uzywany ). Troche szukałem na forum ale nie znalazłem nic podobnego do mojego problemu. Boje sie ze moze to byc wirus.

W trybie awaryjnym i użyj aswclear.exe

Po uruchomieniu komputera naciskaj klawisz F8 i wybierz tryb awaryjny.

Dezinstalacja za pomocą użycia narzędzia Uninstall Utility

Wejdź w tryb awaryjny-klawisz F8 naciskaj w trakcie uruchamiania systemu-następnie “usuwaczem” do Avasta powinien go usunąć.Zwróć uwagę na wersję Avasta i “usuwacza”.Tak usunąłem w Xp-eku.

Sprawdzałeś Unlocker 1.9.1 ?

Jeżeli się uda usuń resztę w regedit (dla zaawansowanych) i przeczyść komputer chociaż programem CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

kliknij aby powiększyć :

ccleaner1.th.jpg ccleaner2.th.jpg

Jeżeli masz Windows XP to możesz użyć dodatkowo jeszcze np. Eusing Free Registry Cleaner.

Wybierasz język / language / Polish.

Przewiń – Skanuj rejestr – Napraw rejestr.

przewi.th.jpg skanujrejestr.th.jpg naprawrejestr.th.jpg

  • nie wykluczam :frowning:

Nie zaszkodzi jak podasz wymagane logi z działu Bezpieczeństwo.

simons222 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.