Avast + kerio czy warto dodatkowo AVG Anti Spyware?

czy opłaca sie jeszcze to zainstalowac i ustawić w nim ochronę na bieżąco? czy będzie to zbędne i tylko będzie mulić neta i kompa?

Oczywiście ze warto gdyż Avast nie zabezpiecza przed szpiegami ale ochronę gard w AVG i automatyczną aktualizację wyłącz. Można skanowac i aktualizować ręcznie a poco ma spowalniać kompa.

no w sumie racja.do tej pory co jakis czas skanowałem ad-aware i spybotem ale słyszałem ze ten jest dużo lepszy

oczywiście że warto a nawet trzeba avast nie ma w sobie skanera anty spyware.Zalecam zainstalować nie tylko AVG a oprócz niego np spybota ponieważ jeden może pomijać pewne syfki a jak są 2 to się uzupełniają :slight_smile:

Złączono Posty : 04.02.2007 (Nie) 23:15

zobaczymy jak długo będzie dobrze i jak długo system będzie w dobrej kondycji :mrgreen:

Czy ktoś tu o to pytał?

OTy -> KOSZ

Korzystam z tago właśnie zestawu z pełną satysfakcją, i choć funkcję strażnika rezydentnego pełni u mnie Windows Defender, to jednak uważam, że AVG Anti Spyware jest jednym z najlepszych programów z tej półki . Co do pytania - zdecydowanie warto . :slight_smile:

Pozdrawiam

Zawsze warto mieć jak najwięcej ochrony. Ja mam osobiście 4 anty- spyware i kazdy się uzupelnia. :stuck_out_tongue:

Niema co przesadzać z taką ochroną spyware, osobiście używam Firefoxa a on jest na tyle bezpieczny że nie puszcza żadnych świństw do systemu, ale mimo tego używam sobie Kaspersky Internet Security chodzi mi głównie o blokowanie hakerów i finito POZDRO 8)

No jak to nie przepuszcza ??zawsze przepuszcza :smiley: :smiley: Myślisz ze jak by nie przepuszczał to ludzie używali by IE dziurawy kiedy mogli by korzystać z bezpiecznego firefoxa?? :wink: bo ja myślę inaczej :mrgreen:

Złączono Posta : 07.02.2007 (Sro) 20:06

osobiście również używam Firefoxa ale ja nie uważam że nic nie przepuszcza :lol:

Jeśli chodzi o antyspyware to polecam Ad-Aware SE Personal i Spybot obydwa dostępne na vortalu DobreProgramy.