Avast Mobile Security - zakup wersji premium

Witam.

Czy ktoś kupował Avast Mobile Security w wersji premium? :slight_smile: Chciałem się dowiedzieć jak przebiega cały proces zakupu i instalacji. Przyznam się, że troche się spłoszyłem jak chciał wyciągnąć numer karty kredytowej i inne informacje (nigdy wcześniej nie kupowałem w ten sposób). Zanim to zrobię wolę zaciągnąć Waszej opinii.

Z góry dziękuję.

Kiedyś miałem, klucz chyba na allegro kupiłem - od ręki i szybko :slight_smile:

Witam,

Po co Wam antywirusy na telefonach. Ja korzystam ze smartphone’ów już ładnych parę lat i nigdy nie było mowy o czymś takim jak złośliwe oprogramowanie, a już nie wspomnę o jakichś konkretnych wirusach.

Kiedyś pokusiłem się o zainstalowanie Avast’a, czy tam innego badziewia i doszedłem do wniosku, że to te wszystkie programy chroniące bardziej zamulają niż te Wasze wyimaginowane wirusy.

Jak widzę klientów, którzy przychodzą do mnie do serwisu bo telefon im muli, a tam 4 programy antywirusowe w tle to dziękuję.

Jeśli już koniecznie chcesz korzystać z tego typu programów to zostań przy darmowym.

@apik, zapewne osoba zakładająca temat ma juz jakieś pojęcie o antywirusie.

Osoba mająca na telefonie “a tam 4 programy antywirusowe w tle” raczej się nie zna na apkach i tyle … Sam korzystam z HotZlotowego BitDefendera i nie narzekam gdyż działa bardzo dobrze a przy okazji odwirusowuje mi dziwne pliki i dba o dobre działanie fonika.

Przedmowca ma troche racji :wink:

Mi natomiast bardziej zalezy aby dzieki opcji premium miec szerszy dostep do panelu antykradziezowego ktory udostepnia Avast.

Dobrze ze allegro daje mozliwosc zakupu klucza :slight_smile: zaraz zaczne szukac. Dziekuje.

Edit:

Szukanie klucza na allegro nie przynioslo zadnego rezultatu.