Avast nie pozwala usunąć gry GTA III

Dobry wieczór. Zainstalowałam dziś grę GTA III, jednak mój antywirus (Avast) wyświetlił mi ostrzeżenie na temat tego pliku, aby otworzyć go w środowisku izolowanym. Tak więc zrobiłam, ale gra się nie uruchamia. Postanowiłam ją więc odinstalować i tu pojawia się problem. Znów włącza mi się Avast i powiadomienie o sprawdzaniu pliku i aby otworzyć go w środowisku izolowanym. Problem tkwi w tym, że nie mogę odinstalować tej gry. Próbowałam i z Panelu sterowania oraz z programów służących do odinstalowywania programów (Your uninstaler oraz Run Hunter Mode). I nic nie przynosi skutku, włącza się początkowo wszystko ok do by odinstalować, ale na tym się kończy, bo pasek postępu ciągle wynosi 0% i po chwili zawiesza się deinstalator.

Teraz Panel sterowania nie wykrywa tej gry, to jednak po wejściu w miejsce gdzie była ona zainstalowana nadal są wszystkie pliki.

Proszę o pomoc, co robić aby w końcu usunąć to dziadostwo?

Mam system Windows 7.

Witaj.

Wyłącz program avast i spróbuj teraz odinstalować gre. Jeśli to nie pomoże to pobierz program unlocker i usuń nim wszystkie pliki gry.

Pozdrawiam.

W Avaście poszukaj sekcji Kwarantanna i Sandbox (lub Piaskownica - nie wiem, jak to tam w Avaście teraz się nazywa), tam sprawdź, czy plik gry jest załadowany. Jak tak, usuń go stamtąd, np. przez prawoklik, albo jakieś opcje.