Avast pro vs. nod32

Witam, właśnie kończy mi się licencja na avasta! pro i zastanawiam się, czy by przypadkiem nie przejść na noda32… Z avasta! generalnie jestem zadowolony, ale z tego co tutaj można ciekawego przeczytać wynika, że chyba nod jest lepszy…

Tylko te dwa av wchodzą u mnie w grę, gdyż mój komp nie jest już pierwszej szybkości - sempron 2500+, 256MB RAM, GeForce 5500 128… Co Wy byście mi poradzili - przedłużać avasta czy inwestować w nod32?

Jak masz takiego kompa to Ci kazy antyvir będzie dobrze działał :roll:

Działał może i będzie, ale chodzi mi o to, żeby zbytnio nie mulił…

Wybierz nod-a :stuck_out_tongue:

A nie prościej zainstalować Avasta ale HOME? :roll: :smiley:

na taki sprzęt NODa nawet nie poczujesz… :lol:

F-Prota czy BitDefendera również…

śmiało inwestuj w nod’a32

jest to jeden z najlepszych antyvirów jakich używałem a było ich troszke

obecnie on chroni mój system i nie mam z nim żadnych problemów

NOD32

>>>UPDATE<<<

Mam takie pytanko odnośnie nod’a32

Mam wersję trial 30dni, w opisie programu jest napisane iż jest to pełna wrsja programu wraz z aktualizacjami, tymczasem ostatnia aktualizację program przeprowadził 26 czerwca! CZy tak ma byc i program tylko czasami dostaje uaktualnienia baz wirusów czy wersja trial posiada tylko jedno uaktualnienie?

Bez dwóch zdań NOD :slight_smile:

Avast ma IMO mniejsza wykrywalność wirków

Nie ma tyle ile się ukazało podczas czasu triala.

Zanaczyłeś aktualizacje automatyczne, jezeli nie musisz aktualizować “ręcznie”. Nod ściąga nowe bazy nawet kilka razy dziennie :slight_smile:

no sam popatrz chyba że coś jest nie tak?? o co chodzi?

http://img92.echo.cx/my.php?image=beztytuu9ie.jpg

NOD będzie :spoko:

stanowczo NOD. chociażby dlatego że wykrywa adware i spyware oraz posiada moduł anty-phising. Avast się nie umywa 8)

NOD32. Dobry antiwir. Kiedyś go miałem, śmigał jak burza :wink: Na moim słabym sprzęcie wogole go nie czułem. POLECAM

Jeśli masz wybierać między płatnym Avastem PRO, a NOD-em 32, pewnikiem wybierz NODa.

To mój dziennik zdarzeń:

Brakuje Ci dwóch ostatnich aktualizacji, Kliknija aktualizuj teraz, jeżeli nowa baza się nie pobierze, sprawdź czy nie masz zoblokowanego NODa przez zaporę ogniową, w Nodzie sprawdź czy nie skończyła sie wersja ewaluacyjna:

Narzędzia systemu NOD 32

Informacje

I tam masz napisane ile Ci zostało do końca testów.

fiesta

samo sie zaktualizowało dwie godziny temu

licensja się nie mogła skończyc bo zostało jeszcze 27dni zapora przepuszcza kazdy program

na szczęścię się zaktualizowało więc jest wszystko w porządku :wink:

napiszcie jakies posty co sadzicie o tym antywirze bo wszyscy mi go polecaja

ale nie mam jakos do niego przekonania

to może zainstaluj triala. zawsze lepiej samemu takie rzeczy oceniać! ja sobie pól roku dobierałem program bo wypróbowaniu wszystkiego co jest na rynku i wiem ża ta metoda jest najlepsza choć wymaga troche zachodu :smiley:

potem wiesz co w trawie piszczy i nikt ci kitu nie nawciska :stuck_out_tongue: