Avast pro vs. nod32

(Zagorskid) #1

Witam, właśnie kończy mi się licencja na avasta! pro i zastanawiam się, czy by przypadkiem nie przejść na noda32... Z avasta! generalnie jestem zadowolony, ale z tego co tutaj można ciekawego przeczytać wynika, że chyba nod jest lepszy...

Tylko te dwa av wchodzą u mnie w grę, gdyż mój komp nie jest już pierwszej szybkości - sempron 2500+, 256MB RAM, GeForce 5500 128... Co Wy byście mi poradzili - przedłużać avasta czy inwestować w nod32?

(system) #2

Jak masz takiego kompa to Ci kazy antyvir będzie dobrze działał :roll:

(Zagorskid) #3

Działał może i będzie, ale chodzi mi o to, żeby zbytnio nie mulił...

(Gutek) #4

Wybierz nod-a :stuck_out_tongue:

(Bartekn77) #5

A nie prościej zainstalować Avasta ale HOME? :roll: :smiley:

(Duch) #6

na taki sprzęt NODa nawet nie poczujesz... :lol:

F-Prota czy BitDefendera również...

(aju) #7

śmiało inwestuj w nod'a32

jest to jeden z najlepszych antyvirów jakich używałem a było ich troszke

obecnie on chroni mój system i nie mam z nim żadnych problemów

NOD32

>>>UPDATE<<<

Mam takie pytanko odnośnie nod'a32

Mam wersję trial 30dni, w opisie programu jest napisane iż jest to pełna wrsja programu wraz z aktualizacjami, tymczasem ostatnia aktualizację program przeprowadził 26 czerwca! CZy tak ma byc i program tylko czasami dostaje uaktualnienia baz wirusów czy wersja trial posiada tylko jedno uaktualnienie?

(Wojcirej) #8

Bez dwóch zdań NOD :slight_smile:

Avast ma IMO mniejsza wykrywalność wirków

(fiesta) #9

Nie ma tyle ile się ukazało podczas czasu triala.

Zanaczyłeś aktualizacje automatyczne, jezeli nie musisz aktualizować "ręcznie". Nod ściąga nowe bazy nawet kilka razy dziennie :slight_smile:

(aju) #10

no sam popatrz chyba że coś jest nie tak?? o co chodzi?

(Damian) #11

NOD będzie :spoko:

(Zelgadis) #12

stanowczo NOD. chociażby dlatego że wykrywa adware i spyware oraz posiada moduł anty-phising. Avast się nie umywa 8)

(Krzysieknd2) #13

NOD32. Dobry antiwir. Kiedyś go miałem, śmigał jak burza :wink: Na moim słabym sprzęcie wogole go nie czułem. POLECAM

(boczi) #14

Jeśli masz wybierać między płatnym Avastem PRO, a NOD-em 32, pewnikiem wybierz NODa.

(fiesta) #15

To mój dziennik zdarzeń:

Brakuje Ci dwóch ostatnich aktualizacji, Kliknija aktualizuj teraz, jeżeli nowa baza się nie pobierze, sprawdź czy nie masz zoblokowanego NODa przez zaporę ogniową, w Nodzie sprawdź czy nie skończyła sie wersja ewaluacyjna:

Narzędzia systemu NOD 32

Informacje

I tam masz napisane ile Ci zostało do końca testów.

(aju) #16

fiesta

samo sie zaktualizowało dwie godziny temu

licensja się nie mogła skończyc bo zostało jeszcze 27dni zapora przepuszcza kazdy program

na szczęścię się zaktualizowało więc jest wszystko w porządku :wink:

(pietrek&co.) #17

napiszcie jakies posty co sadzicie o tym antywirze bo wszyscy mi go polecaja

ale nie mam jakos do niego przekonania

(Zelgadis) #18

to może zainstaluj triala. zawsze lepiej samemu takie rzeczy oceniać! ja sobie pól roku dobierałem program bo wypróbowaniu wszystkiego co jest na rynku i wiem ża ta metoda jest najlepsza choć wymaga troche zachodu :smiley:

potem wiesz co w trawie piszczy i nikt ci kitu nie nawciska :stuck_out_tongue: