Avast- problemy z aktualizacją bazy wirusów


(Krzychu1301) #1

Witam. Założyłem nowy temat ponieważ w tamtym nikt nie chciał mi pomóc. Problem polega na tym że avast nie chce zaktualizować bazy wirusów. Dodam ze wczoraj baza zaaktualizowała się normalnie. Dziś przy starcie systemu wyskoczył komunikat w którym było napisane że avast nie mógł dokonać aktualizacji bazy. Kiedy próbowałem zrobić to ręcznie to również nie dało rezultatu, wyglądało to tak jakby zaczęło ściągać bazę ale nagle się ściąganie urywało. Proszę o pomoc Z góry dzięki. Postanowiłem ze dam logi z OTL ponieważ sam mi on zniknął z pulpitu :o.


(Agatonster) #2

krzychu1301 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(Krzychu1301) #3

Logi z OTL:

http://www.wklej.org/id/831374/

http://www.wklej.org/id/831376/

Dodane 18.09.2012 (Wt) 20:29

To pomoże mi ktoś?


(Spandau) #4

Wykonaj pełny skan Malwarebytes http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free (odrzuć instalacje wersji testowej) Jak program coś wykryje pokaż raport na forum.

Proszę dodatkowo o raport Gmera. Jak przygotować system i prawidłowo wykonać skan Gmerem tutaj http://www.fixitpc.pl/topic/60-diagnost … u-rootkit/


(Krzychu1301) #5

Malwabytes nic nie wykrył wiec nie daję raportu. Tu jest raport z Gmera : http://www.wklej.org/id/833433/

Dodane 20.09.2012 (Cz) 2:07

Problem sam się rozwiązał nagle zaczęło mi normalnie samoczynnie aktualizować bazę. Może to coś u nich było. Jedynie mnie trapi czemu ten OTL nieszczęsny zniknął. No nic tego może się dowiem z innego tematu.


(Spandau) #6

Jeśli kliknąłeś opcje Sprzątanie w OTL to zniknął :slight_smile: