Avast Professjonal

Czy do tego programu potrzeba zainstalowac dodatkowo firewalla? dzieki za pomoc !

Tak.

#-o …Dziękuje waszmości ! i za nauke !Kiedy w piecu sie pali trudno myśli pozbierać do kupy ! Miodek sie kłania :piwo:

Heh… Wybierz któryś stąd: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=84&filtr=1

Może ZoneAlarm? Może PC Tools Firewall Plus lub Sunbelt Personal Firewall…?

Podejrzewam że nie masz ochoty na jakieś skomplikowane konfiguracje, itp. - więc im prostszy tym lepszy…? :wink:

Dzięki !.. wybrałem własnie Ashampoo :piwo:

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Nie. Wystarczy zapora systemowa.

Pierwsza lepsza stronka wyłączy zaporę w XP. Nie dawaj takich rad.

#-o

Pierwsza lepsza? Wyłączy zaporę? To poproszę link do takiej “pierwszej lepszej”. Nigdy na taką nie trafiłem, zapora cały czas włączona (antywirusa nie używam).

To że jesteś kamikaze to wcale nie znaczy że inni mają brać z Ciebie przykład.

Więc daruj sobie takie porady szczególnie kierowane pod adresem osoby niedoświadczonej !!

Jak znajdę linka to podam. Btw. ta zapora przed niczym cie nie uchroni, są specjalnie spreparowane strony które potrafią ją wyłączyć… poza tym nie chroni ona przed atakami hakerów itp.

No to podaj adres takiej specjalnej strony, bo nigdy jeszcze na taką nie trafiłem i jestem ciekaw, jak mi ona wyłączy zaporę (pracuję na koncie administratora).

Obawiam się, że taka strona to coś jak Yeti albo potwór z Loch Ness.