Avast subskrybcja uruchomiona bez rejestracji na 1024 dni


(karton16) #1

Witam,

zainstalowałem jakoś tydzień temu Avast Antywirus free nie rejestrowałem go zostawiłem w wersji próbnej, dzisiaj uruchamiając zauważyłem, że jakimś cudem jest zarejestrowany i to na 1024 dni, jak to się mogło stać nic nie kliknąłem? Czy mając tą subskrypce bd m usiał teraz coś płacić?


(dadziok) #2

Płacić nic nie musisz, bo avast i tak jest darmowy, a ta subskrypcja to nie wiem skąd... Normalnie jak zarejestrujesz to masz na rok, ale 1024 dni!? To na pewno jakiś bug w programie, jak chcesz to go zostaw tak jak jest, a jak nie to odinstaluj, zainstaluj jeszcze raz i zrób normalną rejestrację.


(karton16) #3

Skoro jest za darmo i nie bd musiał płacić to zostawię, a jak wydobyć tenn klucz z programu, bo skoro to jest bug to ten klucz by się przydał, a musze reinstalować kompa i szkoda by było to stracić


(dadziok) #4

Zwyczajnie reinstaluj kompa, zainstaluj avasta i zarejestruj normalnie. Po roku znowu rejestrujesz i masz. Nie da się wydobyć klucza. Avasta nie rejestrujesz kluczem. Tylko imię, nazwisko, i adres e-mail. Możesz podać nawet fałszywe dane, e-mail też, niczego nie sprawdzają. Klucz jest tylko w wersji płatnej. Ja sam mam płatną wersję na 3 lata za darmo dzięki reflinkom. Jak założysz konto avast to dostajesz linka do wysłania znajomym. Oni z niego instalują darmowego avasta, a ty nabijasz sobie refy :slight_smile: Im więcej refów tym droższa wersja i na dłużej.


#5

 

karton16, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.


(karton16) #6

Dzisiaj przy instalacji zauważyłem, że po jakimś czasie uruchamia się okno z programu awast np. jakaś funkcja bez kliknięcia i po tym program aktywuje się na 1095 dni. Nwm czy to jest jakiś chwyt wymuszony, czy błąd w programie


(Kurp55) #7

Ja instalowałem i rejestrowałem Awasta w marcu. Był na rok. Obecnie jest na 1077 dni i jest informacja, że rejestrowałem go w czerwcu.

 

post-93325-0-44969300-1404794994_thumb.p


(karton16) #8

Czyli z tego wynika, że jest jakiś bug w programie, gdyż też ostatnio rejestrowałem jakieś 3 dni temu i za nie cała godzinę uzyskałem na 1095 dni. Z jednej strony dobrze, bo nawet bez rejestracji można mieć taki okres, tylko nie wiadomo z czym to się później wiąże skoro normalnie awast jest na rok. Zainstalowałem go na windowsie 7 i właśnie na tym systemie to uzyskałem, jeszcze zainstalowałem na xp na razie nic się nie dzieje zobaczę, czy tam też taki okres będzie. Na windowsie xp taka sama sytuacja jak w 7.