Avast wykrył błąd co on oznacza?

Witam własnie niedawno zauważyłem że przy logo avasta jest oto takie coś… http://patrz.pl?295167 a jak klikne to oto taki komunikat mi się pojawia i czasem komp dostaje zawiechy ze trzeba go zresetować:( http://patrz.pl?295166

Martiiin , próbowałeś przeinstalować Avasta ? Odinstaluj go (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy). Uruchom komputer ponownie, a następnie zainstaluj Avasta ponownie.

ta ikonka oznacza że jest wyłączona ochrona dostępowa w avascie, może spróbuj przeinstalować jak kolega wyżej radzi

Witaj.Z tego co widzę,to na pasku widać,że skaner dostępowy avast jest wyłączony(powinien być włączony),także połączenie z internetem,(u mnie to pokazuje,że kabel sieciowy jest odłączony,gdy wyciągnę z gniazda kabel od internetu).Posprawdzaj sobie wszystkie kable,włącz skaner dostępowy avasta.To może być przyczyną tego błędu.Pozdrawiam.

Martiiin ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Co do problemu:

  1. Aktualizacja Windowsa w celu upewnienia się, że wszystkie składniki systemu zawierają najnowsze komponenty RPC.

  2. PPM Mój komputer -Zarządzaj -Usługi i aplikacje - szukasz oznaczenia usługi avast antywirus - ma być " Typ uruchamiania - Automatyczny - jeżeli jest inaczej ustaw Automatyczny - zatwierdź - restart

Jeżeli dalej masz taki komunikat - uszkodzenie avasta - reinstalacja.

Miałam ten sam problem. U mnie ta ochrona była wyłączona i dopiero po włączeniu jej w głównym oknie avasta i ponownym uruchomieniu kompa wszystko wróciło do normy.

Witam.Ja mam właśnie całkiem inny problem,chodzi oto,że nie mogę odinstalować Avasta z pozycji Panela Sterowania :expressionless: :roll: .Jeśli chce go odinstalować pojawia się taki błąd:

C:\PROGRA~1\ALWILS~1\Avast4\Setup\setiface.dll

Bardzo proszę o pomoc.Z góry dziękuję :slight_smile: :wink:

xxxBladexxx666 , przed odinstalowaniem antywirusa musisz najpierw wyłączyć jego ochronę w czasie rzeczywistym, bądź całkowicie zamknąć program.

Odinstaluj Avasta programem Revo Uninstaller (wybierz tryb “Zaawansowany” i usuń wszystkie pozostałości po Avaście, jakie Revo odnajdzie).

Jeżeli będzie problem z odinstalowaniem Avasta w trybie normalnym, to spróbuj zrobić to w trybie awaryjnym.

Aha dobra… :slight_smile: Wielkie Dzięki seba86mu :slight_smile: :slight_smile: Ty masz głowę do takich rzeczy.Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam;)