Avast wykrył robaka w plikach skanera antywirusowego Pandy?

Chciałem pozbyć sie syfu a tu o mało co miałbym nowy.

Tu jest screem

http://img180.imageshack.us/my.php?image=wirusrc6.png

Sprawdź też innymi scanerami może Avast jest nadwrażliwy

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=8175

To nie jest żaden wirus. Panda ma przecież swoje bazy antywirusowe, które inny program antywirusowy może widzieć jako zagrożenie

To co mam wyłączyć avasta na czas skanowania? :slight_smile:

niekoniecznie wyłaczyć,można przecież nie przerywać połączenia w avaście :wink:

dwa antywirusy działające na raz to bardzo zły pomysł

Skaner online to nie 2 antywirusy. :!:

Najlpeij wyłacz avasta ,a później walnij skana :wink:

Dodaj folder Pandy do listy folderów pomijanych przy skanowaniu

Na pewno nic się nie stało - po prostu nie należy włączać dwóch programów antywirusowych jednocześnie. Po prostu na czas skanowania wyłącz Awasta.

Zauważ, że autor tematu korzysta z Pandy w wersji on-line. A antywrus w wersji on-line nie znajduje się na dysku komputera, a w Internecie.

Zmieniono tytuł na normalny.

Jest to informacja błędna, mogąca z góry mylić Czytelnika.

a jak ja bym chciala przeskanowac kompa przez Ad-Aware SE to tez mam wylaczyc avasta?

Przecież żeby panda działała to musi zainstalować odpowiednie składniki na komputerze, więc gdzieś one muszą być.

nie, ponieważ to nie jest program antyvirusowy :slight_smile:

a powiedzcie mi jak działa Ad-Aware? jak juz podczas skanowania pokazal mi ze jest tyle i tyle groznych obiektow to co z nimi zrobic? wrzucic je do kwarantanny? zostana wtedy usuniete po jakims tam czasie czy nadal beda szkodzic? a jak usune cos co jest potrzebne?

Złączono Posta : 15.09.2006 (Pią) 17:44

moze lepiej nowy temat zaloze :stuck_out_tongue:

Zauważ, że każdy antywirus online umieszcza pliki startowe na dysku komputera :slight_smile:

Ale Avast to wykrywa zanim znajdzie sie na dysku twardym.

To go wyłącz na czas skanowania, choć ja akurat uważam, że używanie Pandy w jakiejkolwiek postaci to strata czasu