Avast

Witam! Jak zarejstrować Avasta po polsku,klucz już posiadam ,a nie mogę się zarejstrować. Dzięki za informację.

kopiujesz klucz z mejla i wklejasz go :roll:

Jeśli się domyślam - chodzi Ci o oto aby mieć Avasta po polsku.

Zrób tak - takie informacje otrzymałem majlem z Avasta i u mnie wszystko jest po polsku! -

  1. Uruchom Panel Sterowania

  2. Wejdź w Dodaj usuń programy

  3. Kliknij na nazwie Avasta - w zależności od systemu będzie zawsze inaczej - w moim przypadku i kliknij Dodaj/Usuń

  4. Pojawi się okienko z trzema opcjami

  5. Kliknij to pierwsze u góry - nazywa się bodajże o ile pamiętam “Change”

  6. Uruchom zakładkę językową

  7. Zaznacz język polski (angielski pozostaw - mozna mieć później problemy - ja miałem - inne języki możesz spokojnie odznaczyć)

  8. Zapisz zmiany, pozamykaj wszystkie okna i zrestartuj system

  9. Avast powinien być po polsku

Pozdrawiam i życzę miłej pracy!

NIE :cry:

O ilę się nie mylę, to nie zarejetrujesz Avasta po polsku - na stronie masz do wyboru trzy języki: angielski, czeski i włoski - sprawdzałem godz. 23.00 - ja wybrałem angielski a potem spolszczyłem progsa.

Pozdrawiam

ja nie mialem zadnego problemu z rejestracja polskiej wersji

Ja tak samo - no problem :smiley:

Ja również dokonałem rejestracji bez problemów. Ściągnąłem Avasta z vortalu, zarejestrowałem się, otrzymałem mail-a z kluczem, który wprowadziłem do programu i wszystko GIT. :slight_smile:

Witam! Po wpisaniu klucza wyskakuje mi komunikat "Niewłaściwy numer licencyjny

Są różne wersje Avasta, wersja standardowa, professional, serwerowa…

Czy na pewno masz tą? http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=30&id=533

Jeżeli tak, to spróbuj ponownie dokonać rejestracji, dostaniesz nowy klucz i może wtedy się uda.

Pozdrawiam

Nie wpisuj kodu tylko go skopiuj z wiadomości od producenta i po prostu wklej. Może popełnisz błąd przy wpisywaniu kodu.

A może coś pokręciłeś - zadeklarowałeś

wersję Home, dostałeś klucz do

Home - a uaktywniasz inną wersję.

Witam! Avast mam z Vortalu, a e-mail dostałem nast.:Dear customer, You were successfully registered for using avast!4Home Edition antivirus program. If you have installed older version (AVAST 32), be so kind and download and install the current version avast!Home Edition (see below). Your license key is. Następnie podany jest klucz.Nie znam ang,ale jak się zorientowałem chodzi tu o jakąś starą wersję? Proszę o pomoc

To pytanie, czy masz starszą wersję Avast.

W domyśle - odinstaluj starszą wersję - otrzymałeś

klucz rejestracji do nowszej, którą masz zainstalować.

2 dni temu pobrałem z vortalu avast 4.1.335 PL,a starszej wersji nie miałem,miałem inny program

To było ostrzeżenie - w Twojej sytuacji - wklej

kod rejastracji i gotowe.

Tylko co z tym drugim antyvirem - NIGDY nie

uruchamiaj w tym samym czasie.

Ja bym go odinstalował.

Witam! Poprzedni antywir odinstalowaółem i dopiero zainstalowałem avasta :oops: jak się wkleja

Hmmmmmm ??? Co robiłeś na lekcjach informatyki w szkole???

A teraz na serio zaznaczasz w wiadomości kod, klikasz prawym przyciskiem w zaznaczenie i z menu kontekstowego wybierasz kopiuj, następnie klikasz w pole w Avaście gdzie masz wpisać kod klikasz prawym przciskiem myszy i z menu kontekstowego wybierasz wklej. I po wszystkim. Dalej postępujesz tak jak ci pokazuje instalator.

Update: Zostaje ino to:

Met.2 - Zaznaczasz cały kod rejestracyjny myszą,

z klawiatury piszesz {CTRL+C}, otwierasz okno

rejestracji, ustawiasz kursor i klikasz {CTRL+V}.

Niestety kiedy chodziłem do szkoły nikt nie słyszał o informatyce,dzięki :o