Avast!

mam problem z Avastem! kto mi pomorze?

Eee… mozesz dokladnie opisac jaki masz problem???

znikneła mi okonka koło zegara tego programu i nie wiem co to oznacza? czy to oznacza ze znikneła osłona rezydentna?


do tej pory wszystko normalnie chodziło, ale znikneła ta ikonka i nie wiem co się dzieje:(


Połączono

Asterisk

Może spróbuj odinstalować avast i zainstalować go ponownie. A czy ta ikonka znika tylko czasami czy w ogóle jej nie ma??

No to włącz Avasta z paska Menu Start i pogrzeb w opcjach, by włączał sie przy uruchomieniu systemu. Opisz dokładniej. :?

Używaj opcji Zmień!

ona znikneła i jej wogule nie ma, a nie można tego jakoś inaczej naprawić?


hmm ja nie wiem dokładnie dlaczego ona znikneła, ale kiedyś wszystko chodziło ok.


Połączono

Asterisk :evil:

Zobacz we właściwościach paska zadań czy ikona avast jest ustawiona jako “zawsze widoczna”

a co do tych opcji , to ja kożystam z prostego interfejsu uzytkownika i tam nie ma nic takiego.

Jedyny sposób to odinstaluj avasta,restart kompa i zainstaluj ponownie.

Prawoklik na interfejsie - zobaczy rozbudowane menu

PS

Używaj opcji zmień

Mozesz sprobowac przywrocic system do poprzedniejszego stanu

może wystarczy utworzyć skrót w folderze autostart!!

Wejdz w Start-Wyszukaj-i wpisz-ashDisp.exe-jak znajdzie to kliknij lewym myszy na to i powinna sie pojawic!Mialam ostatnio ten sam problem,ciekawa jestem czy bedzie ok?

Uruchom normalnie avast prze start ==> programy==> avast , po restarcie powinna się pojawić ta ikonka.

Ps po pierwszej instalacji są dwie ikonki, można je później połączyć w jedną, a co do ochrony rezydentnej to sprawdź w menadżerze zadań czy masz uruchomione ashServ.exe i ashDisp. exe, lub inne procesy zaczynające się od ash…, jeżeli tak to rezydent działa

mialem ten sam problem znajc folder tam gdzie masz zainstalowanego avasta (domyslnie x:\Program Files\Alwil Software\Avast4) i kliknij dwa razy na ashDisp :smiley:

wielkie dzięki wszystkim a zwłaszcza Jagodzie i Misterdamowi zrobiłam tak i się pojawiła ta ikonka. naprawde wielkie dzięki :smiley:

Zamykam