Avatar - był 10, teraz 29?

Witam.

Zauważyłem, że wielkość avatara nie może przekraczać 29KB, lecz w starej wersji forum był limit 10-ciu.

Czy to jakieś niedociągnięcie, czy po prostu zrobiliście niespodziankę? :wink:

Ja w starej wersji forum też miałam 29KB. Może zrobili Ci niespodziankę??

Być może, ale czekamy na administrację :wink:

To trzeba było pisać na PW …

Pisalem z Kaką na GG, ten mi podpowiedzial żeby założyć temat, więc tak zrobiłem.

A adminów nie korci, żeby zobaczyć sobie topica…

Bo adminom tak się strasznie nudzi że tylko czekają no to żeby odpisywać na bzdurne posty. Zresztą co tu jest do roztrząsania, zwiększono limit :arrow: pozostaje się cieszyć.

Więc zapewne masz powód do dumy. Oszukiwałem wszystkich. Nikt nie zauważył. Śmierć frajerom.

Obostrzenie zostało wprowadzone z jednej przyczyny - nie dlatego, że Moderatorzy czy Administratorzy mieli taki kaprys, żeby utrudniać innym życie, ale z czysto praktycznych przesłanek.

Przesłanka to - obciążenie serwerów i szybkość odświeżania czy wczytywania strony.

Ten kto ma wyobraźnię i kalkulator pod ręką, niech sobie policzy ile kb jest w “ruchu” i jaki to ma wpływ na forum.

Dziękuję za uwagę.

Jak aż tak duży , może dobrym krokiem Administracji byłoby wprowadzenie “prośby” do useruw MAX 10KB

Admini co Wy na to ?? :mrgreen:

teraz zebraliście bardzo dużo awatarów o wielkości 29 KB.

no tak, i co masz więcej dopowiedzenia w temacie ??

kiedy chodzi o awatary o wielkości 29 KB to może jest pięknie i wyświetla się komunikat że awatar nie może przekraczać okolo 29 KB.

29… Ożesz, nie widziałem xD