(Mail) #1

Witam.

Zauważyłem, że wielkość avatara nie może przekraczać 29KB, lecz w starej wersji forum był limit 10-ciu.

Czy to jakieś niedociągnięcie, czy po prostu zrobiliście niespodziankę? :wink:

(Olixxx94) #2

Ja w starej wersji forum też miałam 29KB. Może zrobili Ci niespodziankę??

(Mail) #3

Być może, ale czekamy na administrację :wink:

(Skr3czu) #4

To trzeba było pisać na PW ...

(Mail) #5

Pisalem z Kaką na GG, ten mi podpowiedzial żeby założyć temat, więc tak zrobiłem.

(Olixxx94) #6

A adminów nie korci, żeby zobaczyć sobie topica....

(fiesta) #7

Bo adminom tak się strasznie nudzi że tylko czekają no to żeby odpisywać na bzdurne posty. Zresztą co tu jest do roztrząsania, zwiększono limit :arrow: pozostaje się cieszyć.

8)

(Monczkin) #8

Więc zapewne masz powód do dumy. Oszukiwałem wszystkich. Nikt nie zauważył. Śmierć frajerom.

Obostrzenie zostało wprowadzone z jednej przyczyny - nie dlatego, że Moderatorzy czy Administratorzy mieli taki kaprys, żeby utrudniać innym życie, ale z czysto praktycznych przesłanek.

Przesłanka to - obciążenie serwerów i szybkość odświeżania czy wczytywania strony.

Ten kto ma wyobraźnię i kalkulator pod ręką, niech sobie policzy ile kb jest w "ruchu" i jaki to ma wpływ na forum.

Dziękuję za uwagę.

(Irekxara) #9

Jak aż tak duży , może dobrym krokiem Administracji byłoby wprowadzenie "prośby" do useruw MAX 10KB

Admini co Wy na to ?? :mrgreen:

(Adasbimbajs) #10

teraz zebraliście bardzo dużo awatarów o wielkości 29 KB.

(Irekxara) #11

no tak, i co masz więcej dopowiedzenia w temacie ??

(Adasbimbajs) #12

kiedy chodzi o awatary o wielkości 29 KB to może jest pięknie i wyświetla się komunikat że awatar nie może przekraczać okolo 29 KB.

(walker123) #13

29... Ożesz, nie widziałem xD