Avatar kiedy na DVD + tapety

Witam, czy ktoś wie kiedy film AVATAR wyjdzie na DVD, BluRay w Polsce lub za granicą?

I czy ktoś wie gdzie znajdę tapety z tego filmu, inne jak na stronie głównej, chodzi mi aby na głównym planie była Pandora, najlepiej w nocy, w filmie jest taki świetny efekt jak w nocy wygląda Pandora kolorowo, takie coś szukam.

Zapewne za kilka miesięcy, choć może być i dłużej.

Ale na DVD/BluRay nie będziesz mieć takiego efektu, jak w kinie. Na DVD/BluRay film będzie w 2D.

duzo osob twierdzi ze w3d film wyglada dgorzej… sam tez tak uwazam! ciemny obraz, malo wyrazisty… pozostaja raptem efekty… z jednej strony cos to daje a z drugiej psuje caly obraz ;/ mi w imax 3d przeszkadzal ciemny obraz i brak ladnych jasnych kolorow :frowning:

Mówcie co chcecie, mnie dreszcze przechodziły jak widziałem cudowną pandorę 3D… A oglądałem w zwykłym kinie cinemacity

Nie ma róży bez kolców. W kinach był też wyświetlany film w wersji 2D. Choć ja aż takich wad nie zauważyłem, co najwyżej mało wyraźny obraz (czasem napisy dialogowe były “rozdwojone” ale na to jest sposób - zamknąć jedno oko). Mogłaby to być wina kina, ale akurat obaj oglądaliśmy ten film w tym samym kinie, a nawet w tej samej sali (iMAX Orange w Cinema City w Manufakturze, zgadza się?). Na pewno to lepsze od starszej (?) technologii ze szkłami w okularach w 2 kolorach, tam obraz był prawie że czarno-biały.

tapety są w paczce win7motyw od MS:

link: http://download.microsoft.com/download/ … .themepack

rozpakuj to np 7zip i będzie folder backgrounds a wnim tła.

warto poczekać na bluray’a napewno będzie zawarta wersja 3d :). Tak przypuszczam, że będzie można wybrać pomiędzy 2D, a 3D. Film nawet niezły jeżeli nie zwraca się uwagi na fabułę

Jest data podana już, nawet sobie zamówiłem za wczasu :slight_smile:

25-05-2010

Niestety nie ma tam pandory :frowning: szczególnie mi zależy w nocy, chyba tapety będą dopiero jak wyjdzie wersja filmu na BluRay…

W ogóle czy jest różnica wizualna 3D w kinie IMAX, a w standardowym Cinemacity, poza oczywiście rozmiarem ekranu.