Aver Media studio 303 na Windows 7

Mam pytanie czy komuś udało się zainstalować ten tuner właśnie na 7 jeśli tak to chęnie bym się dowiedział skad mozna pobrać jakieś stery do niej pod ten system.

Zapomnij. Dopiero tunery hybrydowe Avermedii są wspierane przez ten system

To stwierdzenie jest o tyle ciekawe, że w wersji BETA windowsa 7 instaluje sie ta karta bez zadnych prolbemow na sterownikach do windowsa xp i tak samo dziala, bez zadnych komplikacji. Wiec musi byc jakis sposob na jej zainstalowanie. W wersji oficjalnej windowsa 7 juz coś ‘nie pasi’. Tylko co?

Moja analogowa kartą TV Avermedia E501 Cardbus Plus też się instaluje na sterownikach do Visty tylko jakoś nie można niczego obejrzeć 8)

Wydaje mi się, że jest to kwestia wyłączenia którejś usługi w windowsie.

Oto sterowniki:

http://www.sendspace.pl/file/0c5f79fce668353bc0141b9

Miłego użytkowania!

U mnie działają na początku myślałem że nie ale jednak zadziałały

Chciałem tylko potwierdzić że u mnie te sterowniki zadziałały.

Pozdro

Gwoli wyjaśnienia to są xp’kowe sterowniki z pozmienianymi nazwami plików *.sys, które były blokowane przez Windows 7. A tak a propos jakiego odtwarzacza używacie do tunera na siódemce?

Ja używam tego co był dedykowany pod system Vista a wiec “Aver Media Center” tyle że instaluje sam odtwarzacz już wtedy bez sterowników do visty.zauważyłem tylko że jak mam włączone AverQick to potrafi się wyłączać całe Aver Media dlatego wyłaczam te AverQick .Dodam jeszcze że używałem tez tego odtwarzacza od xp i też chodziło.

Link nieaktywny, mozna prosic o ponowny upload tych sterownikow?? Nigdzie nie moge odszukac dzialajacych… Pzdr

Ja również prosiłbym o odświeżenie linka do sterowników lub krótki opis jak zmodyfikować sterowniki z WinXP tak żeby chciały działać na Win7. Z góry dziękuję i pozdrawiam :slight_smile:

Można by prosić o te sterowniki??? Bo mam windowsa 7 32bitowego zainstalowałem te stery najnowsze ze strony ale nadal nie działa prosze bardzo o pomoc jak coś moje gg 12419820 niby wykrywa karte ale jest jakies zastrzezenie i niedziała

Tak powinny wyglądać przerobione sterowniki od xp żeby mogły działać na 7 http://www.otofotki.pl/img12/vj2522_Prz … e.JPG.html

Sprawa jest taka ja zrobiłem tylko zdjęcie jak wyglądają te zmodyfikowane sterowniki do Aver media pod windows 7 a kolega superkomp299 wyżej w poście nadmienił że to są sterowniki od xp tylko pozmieniał nazwy plików wiec zrobiłem zdjęcia jak wyglądają te pliki .Proponuje zrobić tak jak na tej fotce i po prostu zapisać sobie wtedy już tylko same te sterowniki nic więcej gdzieś na dysku i raczej powinno pójść skoro superkomp299 mówił że tak zrobił. A instalować to należy z poziomu menadżera urządzeń klikasz prawym myszy na tuner tv i bierzesz aktualizuj sterownik następnie wskazujesz mu te sterowniki właśnie i powinien sobie je pobrać i gotowe i pozostanie jedynie doinstalowanie sobie oddzielnie programu do odtwarzania tv np Awer Media Center.

Tak własnie instalowałem ale popróbuje jeszcze z tymi plikami jeszcze raz zainstalowac moze cos wyjdzie z tego zobaczymy.

Dodane 27.01.2010 (Śr) 17:23

niestety podczas instalowania sterowników wyskakuje mi komunikat "System Windows odnalazł oprogramowanie sterownika dla tego urządzenia, ale napotkał błąd podczas próby zainstalowania go. AverMedia, AverTV Video Capture (Philips 1216MK5 Tuner) Nie można odnaleźć określonego pliku. Jeśli znasz producenta tego urządzenia, możesz odwiedzić jego witrynę sieci Web i wyszukać oprogramowanie sterownika w sekcji pomocy technicznej. instalowałem tylko z tych plików co mówiłeś. Co robię źle?? Instaluje z Menedżera urządzeń

To ja nie wiem, bo tak jak mówiłem ja tylko wstawiłem zdjęcie jak wyglądają te pliki sterownika a co do reszty to już pytanie bardziej dla superkompa299 bo to on mówił że przerobił tylko te stery od xp .

a możesz mi na meila przesłać te pliki z których Ty instalowałeś?? to może coś da bardzo bym prosił :slight_smile: jak cos to mail {ciach} albo napisz na {ciach}

Dodane 01.02.2010 (Pn) 21:56

jak coś wrzuciłem sterowniki na swojego chomika prosze daje tutaj link {ciach} i dzięki za pomoc Piter27

ten kto te sterowniki zrobil jest boski :smiley: niby niewiele ale wielu by na to nie wpadło :slight_smile: koniec meczarni… w koncu mozna ogladac na siódemce :slight_smile:

Przepraszam, że o Was zapomniałem i nie zaglądałem do tematu. Tu są dostępne sterowniki (na wypadek podzielenia losu OdSiebie przez Chomika). A wyjaśniając “proces tworzenia” sterowników dodam, że poza zmianą nazw plików edytowałem również pliki *.inf dodając “2” do nazw plików w każdym z nich. Dlatego manager urządzeń nie mógł zlokalizować plików. Pozdrawiam.