Avermedia LGP - nagrywanie bez osobnego pliku MP3 niemożliwe

Witam.Mam problem z nowo zakupionym sprzętem Avermedia Live Gamer Portable.

Gdy wybieram opcje nagrywania w formacie MP4 bez osobnego pliku MP3 z mojego mikrofonu i gdy nacisne przycisk nagrywania na klawiaturze lub na tym urządzeniu,nie dość że nie tworzy się plik z moim nagraniem to jeszcze nie moge zatrzymac nagrywania i dopiero wyłączenie programu Rec Central pomaga i urządzenie jakby odblokowuje się,gdy tego nie zrobie cały czas pokazuje mi że nagrywa,nagrywa i nagrywa.

W przypadku gdy wybieram opcje nagrywania mikrofonu i zostawiam zaznaczoną opcje zapisz jako oddzielny plik MP3 to wszystko jest w porządku plik z nagraniem sie tworzy i nie ma problemu z zatrzymaniem nagrywania.Czy ktokolwiek z was miał ten sprzęt i taki sam/podobny problem?Jeśli wiecie jak ten problem rozwiązać proszę napiszcie bo tak jak juz pisałem zależy mi na tym aby miec jeden plik a nie dwa czyli osobno mikrofon i osobno gra z jej ścieżką dżwiękową.

Używam mikrofonu USB Samson Go Mic.

Sytuacja jest taka sama w przypadku gdy użyje mikrofonu na wejście chyba analogowe się nazywa tak? :smiley: W każdym razie to wejście od płyty głównej na mikrofon :).

P.S jeśli napisałem nie w tym dziale to proszę moderatorów o przeniesienie tematu.

olioli , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku zmien.gif

Przeniesione z działu Hardware, Sterowniki.

Pozdrawiam,

Dimatheus