AVG Anti-Spyware problem z ochroną rezydencyjną

No więc mam ten program, ale przed chwilą zauważyłem iż ikonka w tray’u jest dość szara no i napotkałem oto taki problem:

562370fghfg.JPG

Przy próbie uruchomienia ochrony rezydencyjnej taka oto niespodzianka:

278439bnhg.JPG

Co zrobić aby znów ożyła?

Mialem podoby problem nie udało misie go rozwiązac odinstalowalem program :slight_smile:

pzdr dla Forad

Rozumiem, że korzystasz z wersji full, o czym świadczy włączona opcja automatycznej aktualizacji.

Sprawdzałeś w Menedżerze zadań , czy włączony jest proces guard. exe. ? jeżeli byłby, a Resident Shield nieaktywny, to faktycznie masz problem. Jeżeli nie ma tego procesu to sprawdź w Panel sterowania - Narzędzia adminstracyjne - Usługi - czy AVG AntiSpyware ma zaznaczoną opcję typ uruchamiania - Automatyczny - być może jakieś wiry wyłączyły usługę , a wtedy logi HijackThis i Silent Runners, a być może należy przeinstalować AVG…

Pozdrawiam

Wersje mam (raczej miałem) full bo to było 30 dniowe demo, po reinstalacji od razu sie zrobiła wersja ograniczona i powyłączało się jeszcze więcej usług, a do końca dema miałem 28 dni.

Ford

To teraz proponuję wyłączyć proces guard.exe. w usługach na ręczny - w przeciwnym wypadku będzie wchodził w procesy zamulając a nie dając nic w zamian. Ja wyłączyłem go zaraz na początku, bowiem na etacie strażnika zatrudniam Windows Defender…

Pozdrawiam