AVG antivirus 7.5 jak skonfigurowac?

witam szukam strony z instrukcja ustawien AVG 7.5 moze znacie jakas strone?Ja szukalem ale nic nie znalazlem!

a gdzie szukałeś? pierwszy link w googlach http://www.avgpolska.pl/art,id,60.html

ale ja mam wersje FREE po angielsku!!a masz spolszczenie gdzies?

wersja Free jest tylko po angielsku, nie ma wsparcia dla innych języków. i co Ty chcesz tam konfigurować? zainstaluj i się niczym więcej nie przejmuj

Dozamet1946 , nie ma gotowych ustawień…

Każdy ustawia sobie antyvira wedug własnych potrzeb :stuck_out_tongue:

jak nie jak ta avira ma ustawienia pokazane jak najlepiej ustawić program!!a po drugie nie miałem styczności z tym programem i nie chcem sam czegos namieszac :stuck_out_tongue:

a zaglądałeś do tych ustawień w ogóle? jeśli dobrze pamiętam to w wersji 7.5 free za dużo zmienić nie można. taki urok tej darmowej wersji. zainstaluj i się nie przejmuj jakimiś ustawieniami

Może trochę poza tematem, ale jest nowa wersja avg, a mianowicie AVG Anti-Virus Free Edition 8.0. Jest lepsza od swojej starszej wersji, i jeszcze łatwiejsza w ustawieniu, bo właściwie nic nie trzeba ustawiać :smiley:

Jest po angielsku, ale nie trzeba go znać żeby się zorientować, o co chodzi. Tylko radzę wyłączyć w nim LinkScanner bo to spowalnia ładowanie się stron (przy najmniej u mnie tak było, i wyłączyłem i jest ok)

Dozamet1946 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. Dbaj o to również w kolejnych postach.

W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.