AVG czy Trust Port?

Mam licencje na AVG 2012 i Trust Port Total Protection 2013, i mam pytanie które aktywować, wydaje mi się że AVG pomimo tego iż jest to starsza wersja może być lepsze, gdyż z tego co widzę Trust Port to jest zbieranina wszystkiego do kupy co może odbić swoje piętno na ochronie antywirusowej. Które więc mam wybrać?

Trust Port Total Protection 2013 Ma trzy silniki jak się nie mylę AVG,Bitdefender i swój autorski ,ale być może na mocniejszych maszynach instaluje się nawet 5.

AVG możesz zaktualizować do najnowszej wersji. Mnie ten pakiet bardzo odpowiada.

Ja mam właśnie problem z tą aktualizacją AVG(jest to licencja, którą zdobyłem w czerwcu w akcji specjalnej na tym portalu) a mianowicie zarejestrowałem ją, aktywowałem w programie, a kiedy wchodzę na stronę naszego kochanego avg w podstronę na, której mogę zaktualizować licencję odmawia mi posłuszeństwa… wyskakuje błąd, spróbuj ponownie czy jakoś tak :confused: Jak mam sobie z tym poradzić, korci mnie cholernie aby dobrać się do 2013.

Cześć,

Jeśli masz problem z instalacją wersji 2013, a licencję masz na wersję pełną z konkursu to pisz do nas na pomoc@avg.pl pomożemy rozwiązać problem.

Wstępnie zgaduję, że albo masz niepełny numer licencji - np skopiowany z programu z pomoc -> informacje o AVG albo masz numer rejestracyjny.