AVG czy Trust Port?

(Tyranek1998) #1

Mam licencje na AVG 2012 i Trust Port Total Protection 2013, i mam pytanie które aktywować, wydaje mi się że AVG pomimo tego iż jest to starsza wersja może być lepsze, gdyż z tego co widzę Trust Port to jest zbieranina wszystkiego do kupy co może odbić swoje piętno na ochronie antywirusowej. Które więc mam wybrać?

(Thorfor) #2

Trust Port Total Protection 2013 Ma trzy silniki jak się nie mylę AVG,Bitdefender i swój autorski ,ale być może na mocniejszych maszynach instaluje się nawet 5.

(Tom14) #3

AVG możesz zaktualizować do najnowszej wersji. Mnie ten pakiet bardzo odpowiada.

(Tyranek1998) #4

Ja mam właśnie problem z tą aktualizacją AVG(jest to licencja, którą zdobyłem w czerwcu w akcji specjalnej na tym portalu) a mianowicie zarejestrowałem ją, aktywowałem w programie, a kiedy wchodzę na stronę naszego kochanego avg w podstronę na, której mogę zaktualizować licencję odmawia mi posłuszeństwa... wyskakuje błąd, spróbuj ponownie czy jakoś tak :confused: Jak mam sobie z tym poradzić, korci mnie cholernie aby dobrać się do 2013.

(Arek_AVG_pl) #5

Cześć,

Jeśli masz problem z instalacją wersji 2013, a licencję masz na wersję pełną z konkursu to pisz do nas na pomoc@avg.pl pomożemy rozwiązać problem.

Wstępnie zgaduję, że albo masz niepełny numer licencji - np skopiowany z programu z pomoc -> informacje o AVG albo masz numer rejestracyjny.