AVG Free i częstość aktualizacji baz wirusów

Pytanie błahe lecz zastanawia mnie to, od jakiegos czasu aktualizacje avg przychodzą raz na 2 lub 3 dni , wczesniej to było raz dziennie .Dodam ze na 2 laptopie pod kontrolą AVG jest identycznie
U Was tak samo ???

Nie, ponieważ AVG uważam obecnie za bezużyteczne.

W Windows Defendrze aktualizacje potrafią przychodzić po kilka razy dziennie. Dlatego już od jakiegoś czasu nie używam programów zewnętrznych firm. WD i mądra głowa to najlepsze zabezpieczanie.

Może nagle bazuje na heurystyce bardziej.

Nie wciskaj komuś totalnego szitu. Skoro ktoś chce używać AVG to niech używa.

Nie wróżę ci długiej kariery na tym forum dzieciaku. Kiedyś takich jak ty nazywaliśmy “dzieciakami neostrady”.

Tobie też bo reklamujesz syf i udzielasz się bezsensownie w tematach…

Spróbuj przeinstalować program. Jeżeli to nie zadziała, sprawdz w ustawieniach AVG czy nie masz czasem wyłączonej opcji automatycznej aktualizacji bazy wirusów oraz zaznaczone “aktualizacje strumieniowe” @Inkoo

A ja dodam tylko, że “dostawca”(?) AVG po prostu postanowił zmienić to. Były codziennie aktualizację, teraz będą co dwa, trzy dni.

1 polubienie

najlepiej usuń avg i korzystaj z windows defender i malwarebytes anti malware.

Witam ,-jestem tu gościem,-mam problem z AVG Web Tune Up oraz AVG Driver Updater siedzą mi gdzieś w kompie i w żaden sposób nie mogę ich odinstalować , Z AVG dostałem linki lecz one też nie usuwają bo tworzą konflikt. Instalowałem nowy lecz się nie uruchamia(konflikt).
Jak kompletnie usunąć to z kompa ?
Proszę o pomoc-nie jestem orłem w tych sprawach.
Pozdrawiam

https://www.avg.com/pl-pl/avg-remover