Avg Internet Security 2012 blokuje stronę

Witam.

Od jakiegoś czasu posiadam własna stronę internetową, którą zamierzam rozwijać z kolegami. Jednak dzisiaj podczas próby wejścia na nią otrzymuję takie coś :-x : 83960b250007866350b21a2e

WIĘKSZY ROZMIAR ZDJĘCIA

Na stronie na 100% nie ma wirusów, ponieważ pobrałem jej wszystkie pliki przez ftp i przeskanowałem.

Wie ktoś co z tym zrobić? :slight_smile:

PS Sorry jak zły dział. :wink:

W twoim przypadku pewnie wystarczy dodać ją do wyjątków, ale osoby które będą chciały wejść na Twoja stronę a korzystają z AVG pewnie też zobaczą taki komunikat. U mnie sporadycznie bitdefender blokuje wejścia na strony, ale na Twoją wszedłem bez problemu.

Wpisałem Twoją stronę pod kątem sprawdzenia na https://www.virustotal.com/ i też wszystko OK.

No nie wiem. Wejść - jest cacy. Po odświeżeniu stronki wyskakuje to: http://bigcharts.marketwatch.com/quickc … ?symb=GTRL Nie raportuje mi, że to zagrożenie, ale tak nie powinno być.

Podczas wejścia na tą stronę mój ESET Smart Security 5 wyświetla taki alert: JS/Kryptik.ACA koń trojański.

Sprawdziłem linki na tej stronie: http://www.urlvoid.com/ Wyszło, że strona czysta i komentarze też. Jednak wszystkie 5 linki filmów w Ostatnie tweet’y są zarażone, pokazują na czerwono detekcje Spamhaus, PhishTank, MalwareBlacklist i SCUMWARE, czyli wg Scumware, to mogą być trojany. Nawet ta wyskakująca strona po odświeżeniu jest czysta. Wniosek sam się nasuwa - trzeba oczyścić stronkę z zagrożeń i filtrować na bieżąco dodawane filmy.

Bogdan_G Usunąłem widget ostatnie tweet’y i dalej to samo. Co robić ?

Wszędzie czysto… oprócz jednego linku, na samym dole po prawej aktywny jest wordpress.org i skan jest czerwony jak rosyjska flaga. Nawet sprawdziłem linki do logowania i rejestracji. Wszędzie czysto. Wyskakujące okna są nieszkodliwe. Więcej Ci nie poradzę. Usuń ze stronki ten odnośnik.

A co masz w tym skrypcie?

Przewija Ci się on w każdej stronie i prawdopodobnie na ten skrypt Ochrona Sieci reaguje.

Bogdan_G Usunąłem ten odnośnik i wszystko już jest ok. Dzięki :slight_smile:

Arek_AVG_pl Nie wiem co jest w tym skrypcie. To może być licznik wyświetleń który jest wyświetlany na każdej podstronie.

Dodane 27.11.2012 (Wt) 20:32

Bogdan_G Usunąłem ten odnośnik i wszystko już jest ok. Dzięki :slight_smile:

Arek_AVG_pl Nie wiem co jest w tym skrypcie. To może być licznik wyświetleń który jest wyświetlany na każdej podstronie.

Miałem luksus, bo nie musiałem otwierać linków, tylko PPM i potem http://www.urlvoid.com/ i pokazywało. Inni otwierają i mają problemy. Skrótów linków kierujących na podstrony, do filmów i wszelkich innych, było sporo. Każdy powinien trochę włożyć wysiłku, żeby pozbyć się podobnych kłopotów.

Fakt, że Ciebie blokowało, to posprawdzałem. Potem mogłeś sprawdzać sam szukając igły w stogu siana…

Następnym razem odeślę kogoś z podobnymi kłopotami do linku z tym problemem tu na forum, żeby zaangażował się w pomaganie sobie. Podaną stronkę do sprawdzania weź sobie do ulubionych, żeby być czujny, ponieważ i na pocztę e-mail przychodzą wredne linki.

Osobiście się cieszę, że posprzątałeś skutecznie na swoim www.

Napisałem tego posta, bo inni korzystać będą z tych prostych sposobów, na konkretnym przykładzie.