AVG Internet Security nie chce się konfigurować

Witam, mam następujący problem z programem AVG IS, mianowicie każda próba zmiany opcji w konfiguracji ochrony systemu czy zapory kończy się niepowodzeniem. Otrzymuję następujący komunikat: “Wystąpił błąd podczas zapisywania konfiguracji: Nie znaleziono określonego pliku”. Przechodząc do podanego linku pomocy online dowiaduję się że: “Obecnie nie jesteśmy w stanie wskazać rozwiązania sytuacji, z którą się spotkałeś. Przepraszamy za niedogodności.” Przeinstalowałem program lecz problem nie znika, wygląda na to jakby nie miał ten program uprawnień administratora, chociaż go instalowałem i uruchamiałem w tym trybie. Posiadam wersję 64 bitową. Jeśli wie ktoś jak naprawić ten problem będę wdzięczny za podzielenie się informacją.

Cześć. Musisz poczekać kilka dni na poprawkę. Problem z konfiguracją zapory jest nam znany i przygotowywana jest aktualizacja, która go rozwiąże. Zainstaluje się ona automatycznie w ramach codziennych aktualizacji programu.

Jeśli zależy Ci jednak na działającej zaporze możesz wrócić tymczasowo do AVG 2012: http://www.avg.com/pl-pl/download-2012.prd-isc

Witam

Podobna sytuacja. Zapora szwankuje ( blokuje) strony w trakcie logowania do bankowości, Facebooka i wielu innych. Jedyne wyjście to wyłączanie zapory ale po co ona w końcu jest. Program AVG Internet Security 2013 Windows 7 SP1. Panowie z AVG to kiedy te poprawki do firewalla.Pozdrawiam