AVI to DVD w dobrej jakości

Kochani pomóżcie. Jestem początkującym - zielonym - komputerowcem i od niedawna nagrywam filmy DVD. Mam w swojej kolekcji kilka dobrych pozycji na Divx - ie i chciałbym móc to obejrzeć na TV i stąd potrzeba konwersacji . Robiłem to w ASO , ale powstaje pikselizacja nawet przy dużym rozmiarze płyty. W czym to robić i skąd zciągnąć ???

Program o nazwie DVD2SVCD(niech Cię nie zmyli nazwa,robi DVD z DIVX-a).Sam go używam z powodzeniem.Drugi program to The Film Machine.Znacznie prostszy w konfiguracji,ale przez to masz mniejszy wpływ na efekt końcowy.Ja polecam pierwszy.Dodatkowo (dotyczy obu w/w programów) musisz zainstalować w systemie odpowiedni encoder,np.:Cinema Craft Encoder(jest niestety płatny).Są też inne darmowe,ale na ten temat poszukaj na http://www.google.pl.Po wpisaniu tych nazw na pewno coś Ci wyskoczy do poczytania.

:arrow: http://www.download.net.pl/c64/Konwersja/

:arrow: http://pcarena.pl/category.php?cid=64&offset=10

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=50

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=16745

WinAvi Video Converter.Tylko jest mały problem:Jeśli przekonwertowałeś(czy jakoś tak) avi Trialem to na środku ekranu będzie widniało logo WinAvi i trochę to denerwuje ;/ .