Avila-program nie odczytuje telefonu

WItam!Mam problem, a mianowicie dzisiaj kupilem telefon Samsung Avila, jako ze kocham muzyke zaczalem od razu zgrywac przerozne pliki na telefon, zainstalowalem program do obslugi telefonu(PC Studio) i zaczalem zgrywac, nastepnie zgralem kilka zdjec i zrobilem przerwe.Przed chwila chcialem zgrac kolejne albumy ale kiedy w programie daje obcje eksplorowania, program i nie odczytujemi telefonu i po kilku minutach ladowania sie wyswietla napis: ,Podlacz jeszcze raz telefon lub zrestartuj program".Co robic?

Odłącz telefon od komputera. Odinstaluj dokładnie oprogramowanie PCStudio najlepiej za pomocą REVO Uninstaller http://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uninst … 12741.html , ściągnij aktualną wersją PCStudio ze strony Samsunga http://www.samsung.com/pl/consumer/deta … nu2=detail i zainstaluj. W czasie instalacji tego oprogramowania telefon musi być odłączony od komputera.

program SAMSUNG PC STUDIO jest zbędny -w ustawieniach telefonu przestaw USB na pamięć masową ,zamiast na program pc studio i wtedy w kompie widzisz komórkę jako napęd wszystko szybciej o wiele razy się przenosi! !!

tomj , Nie jest konieczny ale się przydaje do kilku rzeczy - edycja książki, konwersja filmów itp