Avila - reklamacja

Witam!

Wczoraj, tj. 12. 07. 2012r. postanowiłem reklamować moją Avile. Powód reklamacji jest następujący, mianowicie ładowarka nie chciała ładować mi telefonu (wygląda na to, że coś nie kontaktuje). Warto dodać, że wcześniej (jakieś 5 minut przed “ładowanie”) słuchałem muzyki przez słuchawki i wszystko działało normalnie, nawet podłączyłem komórkę do kompa i też normalnie działało. Dodatkowo pan ze sklepu (Mix Electronics) napisał w “Przyjęciu zgłoszenia serwisowego”, że podczas delikatnego dotykania ekranu pojawiają się czarne plamy. Telefon nie ma jeszcze roku i chciałbym się od was dowiedzieć czy da się te usterki naprawić (chodzi mi głównie o ładowarkę). Jeżeli jednak nie da się z nimi nic zrobić czy dostałbym zwrot gotówki (telefon kosztował 349 zł.).

Proszę o jak najszybszą odpowiedź ![-o<

Te usterki powinni naprawić w serwisie, a jeśli SAMA ładowarka jest zepsuta to wystarczy tylko kupić nową (koszt. 20zł).

Na zwrot gotówki raczej nie masz co liczyć, góra na wymianę na nowy telefon (ten sam) po trzech bezskutecznych naprawach gwarancyjnych, ewentualnie możesz sprzedać Avilę na Allegro gdzie dostaniesz maksymalnie 120-150zł (jeśli w dobrym stanie)

no dobra ładowarka może zostanie naprawiona, ale co z tym wyświetlaczem, te czarne plamy podczas dotykania ekranu są trochę denerwujące, czy da się je naprawić?

Da się je naprawić, jeśli jest wada fabryczna wyświetlacza to go wymienią w serwisie.