Avira antywirus-jak sie pozbyc wirusa?

Mam zainstalowany program antywirusowy Avira AntiVir Personal.Wyskakuje mi ze wyszukalo wirusa daje go ciagle do kwarantanny ale komunikat za jakiś czas znowu sie pojawia. Program jest po angielsku. Mam opcje: Move to quarantine, delete, ignore, deny accsess, rename. No i nie wiem co dać żeby się go pozbyć!może ktoś pomoże??byłabym wdzięczna:)

Jeżeli Masz pewność, że można usunąć to kliknij delete a jak nie Masz pewności to kliknij Move to quarantine,

Najlepiej jak dasz logi z HijackThis i Combofix, instrukcja => viewtopic.php?f=16&t=36654

Log wklej na wklej.org a tutaj daj tylko link, i ktoś kto się zna sprawdzi Ci je

A jesli dam delete to moge utracic jakies pliki tak??przepraszam ze moze to sa smieszne pytania ale sie kompletnie na tym nie znam.wirusa znalazlo mi w windowsie tak wogole.

jak nie wiesz co to jest to przenieś do kwarantanny “Move to quarantine” tak jest bezpieczniej dla systemu

i zrób to co napisał me@djohnsc

daj logi z HijackThis i Combofix, instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Log wklej na wklej.org a tutaj daj tylko link, i ktoś kto się zna sprawdzi Ci je

Powiem Ci jak ja radze sobie z takimi problemami (być mozę to opcja prymitywna). Spisuje lokalizacje wirusa, biore linucha, botuje z niego kompa i usuwam wszystkie syfy. Po tej procedurze zapusc z powrotem Avire czy tam co masz