Avira Free Antivirus 2013 nie można zaktualizować

Witam,posiadam tą wersję Avira Free Antivirus 2013 13.0.0.3885, Od tej wersji którą mam wyszły dwie nowsze i nie mogę zaktualizować do nowszych wersji.Zaznaczam opcje repair/update i po jakimś czasie aktualizacja się rozłącza i program zamyka.Do tej wersji którą mam wszystko było ok.Proszę o jakieś porady co może być przyczyną ?

mironek1410 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

Pobierz najnowszą wersję Aviry , czyli 13.0.0.4052, np. stąd: http://www.filehippo.com/pl/download_antivir/ Uruchom plik i po rozpakowaniu programu wybierz pozycję Modify , a nie Repair. Poczekaj chwilę, obserwując ikonkę w trayu (otwarcie “parasola”). Jak się wszystko uspokoi, czyli zainstaluje, zrestartuj komputer. Po tym koniecznie dwuklik na ikonce w trayu i w głównym oknie kliknij “Start update”, bo baza może być nieaktualna.

Dobrze byłoby gdybyś jeszcze przed tą operacją wykonał: Pobranie AdwCleaner : http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner (z okienka pt. Donnees), uruchom plik jako Administrator, przycisk Scan, potem Clean. Potwierdź wszystko “OK” i zrestartuj komputer. Po restarcie usuń lub zachowaj log, uruchom aplikację jeszcze raz i kliknij Uninstall. Potem wykonaj to, co wyżej.

Dziękuje za pomoc,zawsze aktualizowałem repair/update i było dobrze a teraz modify .Nawet ustawienia programu się zachowały.Pozdrowienia

To powyższe rozwiązanie dotyczy wyłącznie Twojego dzisiejszego przypadku! Przy następnej aktualizacji zaznaczaj Repair/Update, jak do tej pory.