AVK vs F-Secure

(Drizzt1989) #1

Który z tych antywirusów jest wg was lepszy? AntiVirenKit 2005 czy F-Secure Internet Security 2005? Wiem, że tematów o antywirach jest b dużo, ale nie znalałem zestawienia tych dwóch.

(system) #2

Według mnie lepszy jest F-Secure Internet Security poniewaz ma wiecej zabezpieczen sieciowych.

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36033

(Duch) #3

bez porównania F-Secure :slight_smile:

dwa silniki skanujące, "zapora", bardzo duża baza wirusów i częste aktualizacje 8)

(Jankowicz001) #4

F-Secure jest lepszy, wykorzystuje silniki skanujące Kaspersky i F-Prot oraz zaawansowana heurystyka, zapore ma wg mnie słabszą od AVKIS. AVK ma silniki skanujące Kasperskiego i BitDefendera. Sam F-Prot jest też bardzo dobry... Ja wybieram F-Secure 8) 8)

(Krzysieknd2) #5

F-Secure chyba będzie nieco lepsze...choć AVK też ma wielkie możkliwości :wink:

Sam nigdy nie miałem żadnego z tych antywirów ale powołując się na źrudła w necie można stwierdzić że tutaj wygrywa F-Secure :smiley:

(Ford Fokus) #6

Ja miałem AntiVirenKit i był świetny a tego drugiego nie znam, ale w internecie same pozytywy :spoko:

(aju) #7

hmmmm stawialbym na f-secure - więcej się pozytywów po necie o nim przeczytałem. Mniej osób na niego narzekało niz na AVK.

Jednak u mnie obydwa programy stoją z góry na skazanej pozycji. Powód: NOD32+outpost "dają radę"

(hajduk123) #8

niewiem jak F-Secure Internet Security ale AntyVirenKit straszanie zamula kompa jak masz 128RAM odradzam instalowac. Ale ja go uzywam poniewaz wykrywa moim zdaniem prawie wszystako :wink:

(Ford Fokus) #9

Nic dziwnego, w końcu jego wymagania to 256RAM :smiley:

(Paweł) #10

Według mię najlepszym antywirusem jest F-Secure Internet Security

(Drizzt1989) #11

Hmm nie słyszałem o silniku Kasperskyego w f-secure. Ale chyba wybiorę właśnie jego. Heh gdybym miał 128 ramu to bym się nawet nie pytał o te antywiry :wink: A opłaca się używać tego firewalla z f-secure czy lepiej pozostać przy kerio?

(Ford Fokus) #12

Kerio

(aju) #13

jeśli komp do zastosowań domowych to śmiało możesz uzywać firewalla w f-secure bo to chyba kupujesz ten zestaw (internet security a nie zwykły antyvir f-secure)

(Drizzt1989) #14

Ale w sumie kerio juz mam wiec jak jest lepszy to moze zostawie.

(Marcinb677) #15

Mam dwa pytanka :

1.jakie są wymagania programu F-Secure szukałem na google ale nie znalazłem :frowning:

2.Czy ten program ma polskojęzyczny interfejs??

(boczi) #16

Wymagania

http://www.itweek.co.uk/personal-comput ... t-security

Ale program jest dość pamięciożerny.

Polska wersja jest.

(Noboo) #17

obadaj sobie cos ten test antywirusow

(Drizzt1989) #18

Hmm według tego testu Kaspersky wykrył więcej syfu niż AVK. Jak to możliwe skoro AVK ma silnik Kasperskyego i do tego jeszcze drugi (BitDefender chyba).

(Noboo) #19

silnik silnikiem, a definicje wirusoow to 2 sprawa ...