AVK vs F-Secure

Który z tych antywirusów jest wg was lepszy? AntiVirenKit 2005 czy F-Secure Internet Security 2005? Wiem, że tematów o antywirach jest b dużo, ale nie znalałem zestawienia tych dwóch.

Według mnie lepszy jest F-Secure Internet Security poniewaz ma wiecej zabezpieczen sieciowych.

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36033

bez porównania F-Secure :slight_smile:

dwa silniki skanujące, “zapora”, bardzo duża baza wirusów i częste aktualizacje 8)

F-Secure jest lepszy, wykorzystuje silniki skanujące Kaspersky i F-Prot oraz zaawansowana heurystyka, zapore ma wg mnie słabszą od AVKIS. AVK ma silniki skanujące Kasperskiego i BitDefendera. Sam F-Prot jest też bardzo dobry… Ja wybieram F-Secure 8) 8)

F-Secure chyba będzie nieco lepsze…choć AVK też ma wielkie możkliwości :wink:

Sam nigdy nie miałem żadnego z tych antywirów ale powołując się na źrudła w necie można stwierdzić że tutaj wygrywa F-Secure :smiley:

Ja miałem AntiVirenKit i był świetny a tego drugiego nie znam, ale w internecie same pozytywy :spoko:

hmmmm stawialbym na f-secure - więcej się pozytywów po necie o nim przeczytałem. Mniej osób na niego narzekało niz na AVK.

Jednak u mnie obydwa programy stoją z góry na skazanej pozycji. Powód: NOD32+outpost “dają radę”

niewiem jak F-Secure Internet Security ale AntyVirenKit straszanie zamula kompa jak masz 128RAM odradzam instalowac. Ale ja go uzywam poniewaz wykrywa moim zdaniem prawie wszystako :wink:

Nic dziwnego, w końcu jego wymagania to 256RAM :smiley:

Według mię najlepszym antywirusem jest F-Secure Internet Security

Hmm nie słyszałem o silniku Kasperskyego w f-secure. Ale chyba wybiorę właśnie jego. Heh gdybym miał 128 ramu to bym się nawet nie pytał o te antywiry :wink: A opłaca się używać tego firewalla z f-secure czy lepiej pozostać przy kerio?

Kerio

jeśli komp do zastosowań domowych to śmiało możesz uzywać firewalla w f-secure bo to chyba kupujesz ten zestaw (internet security a nie zwykły antyvir f-secure)

Ale w sumie kerio juz mam wiec jak jest lepszy to moze zostawie.

Mam dwa pytanka :

1.jakie są wymagania programu F-Secure szukałem na google ale nie znalazłem :frowning:

2.Czy ten program ma polskojęzyczny interfejs??

Wymagania

http://www.itweek.co.uk/personal-comput … t-security

Ale program jest dość pamięciożerny.

Polska wersja jest.

obadaj sobie cos ten test antywirusow

Hmm według tego testu Kaspersky wykrył więcej syfu niż AVK. Jak to możliwe skoro AVK ma silnik Kasperskyego i do tego jeszcze drugi (BitDefender chyba).

silnik silnikiem, a definicje wirusoow to 2 sprawa …