AVP - użycie pamięci

(JARO 33) #1

Mam wgranego KIS 7 i zastanawiam się czy użycie pamięci przez kasperskiego nie jest zbyt duże.Zawsze przy starcie systemu użycie pamięci jest wysokie.Daje zdięci z Menedżera zadań i proszę o odpowiedź czy to jest normalne.Z góry bardzo dziękuję.

9e92ed15b4028aa2m.jpg

(Sebos99) #2

Ale później ono spada tak? Kaspersky przy uruchomieniu systemu wykonuje szybkie skanowanie elementów startowych.

(Krzysztof C.) #3

Możesz wyłączyć skanowanie elementów startowych podczas uruchamiania aplikacji. To użycie pamięci spada po pewnym czasie więc się niczym nie przejmuj.

(JARO 33) #4

A gdzie to wyłączyć? Bo wydaje mi się że mam to wyłączone [chyba że to nie to]

(Krzysztof C.) #5

To jest wszystko w ustawieniach. Nie pamiętam dokładnie, ale w KIS7 podczas startu jest wykonywane skanowanie elementów startowych albo obszarów krytycznych - albo jedno albo drugie. Wchodzisz w ustawienia i po lewej wybierasz to co napisałem - albo jedno albo drugie. Gdy klikniesz to w okienku po prawej szukaj kwadracika w którym można odznaczyć żeby nie skanował przy uruchomieniu aplikacji.

(ybu) #6

Ustawienia>Obiekty startowe i w Tryb uruchamiania usuń zaznaczenie(fajkę) z Podczas uruchamiania aplikacji>Zastosuj>OK