AVS Firewall i zepsuty rozruch systemu


(Messi9972) #1

Witam!

Dzisiaj ok 15 po południu zainstalowałem program AVS Firewall.Później zobaczyłem co to za oszustwo jest,i chciałem usunąć. Zanim jednak usunałem ten program,zacząlem usuwac inne niepotrzebne mi rzeczy:

-Internet z orange (jutro konczy sie umowa)

-FL Studio

-Sakura itp. Nastepnie zająłem sie odinstalowaniem tego AVS Firewall,usunąłem restart kompa, i jak sie ponownie uruchamiał,to pisało,że jakiś błąd,pózniej windows wyszukiwał ten błąd i wyszło,ze coś z rozruchem systemu.Kilka razy mi się pozniej laptop wylaczał,zamulał.Zeskanowałem wkoncu jak sie udalo avastem i nie wykryło zagrozenia,ale pojawiły sie te programy co usunałem i ten AVS Firewal… teraz mi laptop zamula i nie wiem co robić

Prosze o pomoc

Logi:

OTL: http://wklej.org/id/992272/

Exras:http://wklej.org/id/992274/


(Atis) #2

Przecież masz to na liście zainstalowanych programów.

Odinstaluj AVS Firewall version 2.1, AVS Update Manager 1.0, Uniblue SpeedUpMyPC.


(Messi9972) #3

próbowałem kazde odinstalować co wczesniej i wyskakuje mi okienko z błędem "c/program files itp… does not exist. cannot unninstal.

I znowu lapek mi sie 2 razy wyłączył i zamula :frowning:

Ratunku, to wirus?


(mortul) #4

Sam jesteś wirus, AVS Firewall to zapora sieciowa tylko że u nas mało znana.Odinstaluj to a jak nie da rady to zainstaluj ponownie i jeszcze raz usuń.Widocznie jak usuwałeś te różne inne rzeczy to usunełeś coś od tego AVS Firewall i dlatego nie chce się odinstalować, możesz się też wspomóc revo.