AVS Firewall i zepsuty rozruch systemu

Witam!

Dzisiaj ok 15 po południu zainstalowałem program AVS Firewall.Później zobaczyłem co to za oszustwo jest,i chciałem usunąć. Zanim jednak usunałem ten program,zacząlem usuwac inne niepotrzebne mi rzeczy:

-Internet z orange (jutro konczy sie umowa)

-FL Studio

-Sakura itp. Nastepnie zająłem sie odinstalowaniem tego AVS Firewall,usunąłem restart kompa, i jak sie ponownie uruchamiał,to pisało,że jakiś błąd,pózniej windows wyszukiwał ten błąd i wyszło,ze coś z rozruchem systemu.Kilka razy mi się pozniej laptop wylaczał,zamulał.Zeskanowałem wkoncu jak sie udalo avastem i nie wykryło zagrozenia,ale pojawiły sie te programy co usunałem i ten AVS Firewal… teraz mi laptop zamula i nie wiem co robić

Prosze o pomoc

Logi:

OTL: http://wklej.org/id/992272/

Exras:http://wklej.org/id/992274/

Przecież masz to na liście zainstalowanych programów.

Odinstaluj AVS Firewall version 2.1, AVS Update Manager 1.0, Uniblue SpeedUpMyPC.

próbowałem kazde odinstalować co wczesniej i wyskakuje mi okienko z błędem "c/program files itp… does not exist. cannot unninstal.

I znowu lapek mi sie 2 razy wyłączył i zamula :frowning:

Ratunku, to wirus?

Sam jesteś wirus, AVS Firewall to zapora sieciowa tylko że u nas mało znana.Odinstaluj to a jak nie da rady to zainstaluj ponownie i jeszcze raz usuń.Widocznie jak usuwałeś te różne inne rzeczy to usunełeś coś od tego AVS Firewall i dlatego nie chce się odinstalować, możesz się też wspomóc revo.