Awaria kompa

wczoraj wymienialismy wiatraczek na procesorze i karcie graficznej,koles w serwisie mowi ze teraz mozemy podkrecic kompa i zrobil to z 1giga podkrecil do 1,3 i co?w domu juz go nie odpalilismy,oczywiscie nikt w serwisie nie bierze na siebie winy,a co lepsze nie wiedza co siadlo :frowning:

Moze mi poradzicie co zrobic,a moze ktos domysla sie co moglo pasc?THX

:slight_smile:

:frowning:

:o :expressionless: jak to… przecież to serwis kombinował nie “wy”…

komputer do serwisu i niech się szpece głowią !!

co za idiota, szkoda słów. Zepsuł to niech naprawi albo żądaj od nicego zwrotu kasy !!

Zresetuj bios,wyłączyć kabel zasilający, wyciągnąć na jakiś czas bateryjke , jak jest zworka obok bateryjki na płycie gł to przełożyć , może ruszy.

ja bym wogóle nic nie ruszał. Oddał bym mu to pudło do naprawy i tyle. Bo jak sam coś sknocisz to po ptokach

Masz gwarancje na naprawe i nic nie ruszaj,oddaj do naprawy i ma być dobrze.

Ten gostek z serwisu to jakiś matoł jak można coś takiego robić przecierz taka zabawa (poza małymi wyjadkami kiedy porducent elementow dopuszcza taką możliwość ) to utrata gwarancji. Sam pracowałem w serwisie i na pytanie klijenta czy mozna podkęcać elemanty kompa odpowiadałem żę robi to pan na własną odpowiedzialniść a ja do tego się nie dotkne. Co do odpowiedzalnośći to niech robią co chcą ale komp ma działać tak jak przed wymianą wiatraków ( oczywiscie pomijając chałas :slight_smile: :slight_smile: )

oooooooo znam tych cwaniaczkow z malych sklepow komputerowych sam kupowalem w takim kompa jak mi sie plyta glowna zepsula to 2 tyg trzymali i ne wiedzieli o co chodzi jak poszlem do qmpla do vobiu to odrazu powiedzial ze plyta przyslem im powiedziec tttttoo aa no tak tez tak myslelismy tylko… 8) jak sie szlo kompa kupic to milo mowili tak jak cos sie stanie to wszystko szybko zrobimy ostatnio moiemu qmplowi padla winda to poszed zaniesc a te 50 zl prosze :o :o 8) 8) i teraz mi sie cos z kompem dzieje jak tam wpadnie to nie ma czekania **uj mnie to qr**a obchodzi z takimi to trzeba ostro i zdecydowanie

Wypowidam wojne !!

jeszcze jedna rada -potwierdzam nic nie rob bo stracisz prawa gwarancyjne i wtedy nic im nie zrobisz.

hmm skladacze kompa nie mogą brać odpowiedzialniść za soft wgrany na tego kompa czy zdajesz sobie sprawe że gdyby tak było to nie robili by nic innego jak instalowanie od nowa windy i tym podobych rzeczy zajmuje to czas kogoś kto to robi wiec nie dziw się że biorą za to kase :). Jak masz problem z windowsem to dzwoń na darmowa pomoc techniczną microsoftu