Awaria laptopa firmy lenovo

witam! koleżanka poprosiła mnie abym sprawdził dlaczego jej komputer sie zamula wiec użyłem combofix aby puzniej wkleić loga wszystko szlo ładnie i pięknie do momentu restartu tzn bez mojego polecenia chce abym wybrał tryb awaryjny,ostatnia dobra konfiguracje lub uruchomił system normalnie. gdy wybieram jedna z tych opcji komputer zatrzymuje sie przy ładowaniu systemu wyskakuje na kilka sekund niebieski ekran po czym restartuje sie od nowa tak wiec nie mogę właczyć windowsa ani normalnie ani przez tryb awaryjny. dodam ze wcześniej korzystałem z programu combofix na innych komputerach i było dobrze

Najpierw to popraw błedy ortograficzne używając przyciku zmień . Kolejną rzeczą jest spisanie co znajduje się na komunikacie zawartym na niebieskim ekranie . To jest bardzo ważne, bo pozwoli nam powiedzieć z czym mamy do czynienia.

BTW moderatorzy znowu zaspali :expressionless:

Tak się kończy zabawa w moderatora!

-może nie zauważył kolega, ale jest taka opcja “Raportuj ten post”.

ok to pozostaje mi tylko format bo nic nie moge zrobic laptop przy ladowaniu robi sobie reset i tak bez konca. chodzi tez po to ze problem pojawil sie gdy zastosowalem combofx poprostu ten program zmienil mi cos w ustawieniach i nie moge nic wlaczyc a moze wiecie jak zrobic zeby przy ladowaniu sam sie nie resetowal wtedy wiedzial bym co mi za napisy wyskakuja

ogulnie to pisze tak:

W dniu 03.06.2008 , o godzinie 10:24 został dopisany post przez fari23

ok wylaczylem automatyczne resetowanie i pojawilo sie cos takiego na niebieskim tle!

pojawił sie problem i system windows zostanie zamkniety, aby zapobiec uszkodzeniu komputera.


process_initialization_filed


jezeli po raz pierwszy widzisz ekran błedu stop,ponownie uruchom komputer. jezeli ten problem pojawi sie ponownie wykonaj nastepujace kroki:

upewnij sie, czy wszelki nowy sprzet i oprogramowanie sa poprawnie zainstalowane.

jezeli jest to nowa instalacja popros producenta sprzetu i oprogramowania o wszelkie aktualizacje dla systemu windows ktore moga byc potrzebne.

jezeli problem sie powtarza wylacz wszelki zainstalowany sprzet i oprogramowanie. wyłacz opcje pamieci systemu bios, takie jak buforowanie i przesłanianie.

jezeli do usuniecia liub wylaczenia skladnikow musisz urzywac trybu awaryjnego ponownie uruchom komputer nacisnij klawisz f8 , aby wyswietlic zaawansowane opcje startowe, a nastepnie wybierz opcje tryb awaryjny.

infofmacje techniczne:

*** STOP: 0x0000006B (0xC0000034,0x00000002,0x00000000,0x00000000)

ponadto laptop posiada taki program Rescue and Recovery ktory nie potrzebuje windowsa by sie uruchomic

W dniu 05.06.2008 , o godzinie 0:05 został dopisany post przez fari23

ok rozumiem ze nie wiecie co jest grane jak byscie mogli to powiedzcie dlaczego nie moge wlaczyc trybu awaryjnego (ciagle restartuje)

Spróbuj zabootować go z płyty i z menu instalatora Windy wybrać naprawę systemu(czy jakoś tak,nie pamiętam dokładnie nazwy).

ok czyli nie potraficie naprawic tak jak polska przegrala tak wy prezegrywacie(hakers forum) ale co to pozostaje format