Awaria płyty głównej?

witam mam duży problem. mianowicie przy próbie włączenia komputera nie włącza się. (klikam na przycisk włączający komputer i zasilacz i procesor zaczynają pracować i nic bios itp nic sie nie ładuje, na ekranie monitora pojawia sie komunikat brak łączności )miałem już podobny problem ale raz wyciągnełem i włożyłem pamięć i komputer działał, za drugim razem wyciągnełem bateryjkę z biosu też działał jakiś czas teraz nic z tych rzeczy nie działa ;/. zasilacz jest dobry, pamięci, dyski, procesor jest dobre bo sprawdzałem. zostaje płyta główna …http://www.gigabyte.pl/products/page/mb … me-s2p_10/ -to jest moja płyta głowna. prosze o pomoc i może jakąś podobna płytę główną mógłby ktoś polecić żeby pozostały sprzęt dopasować (o ile to płyta główna)

Skoro sprawdziłeś procesor i RAM, to musiałeś to podpiąć pod inną płytę główną. A skoro to zrobiłeś, to w tym drugim zestawie też powinny być sprawne procesor i RAM - więc można podpiąć te bebechy.

Przyczyn może być wiele - u mnie takie objawy były przy spaleniu procesora, u niektórych tak jest, jak padnie grafika, u innych płyta. Ale skoro nie piszczy, to raczej to nie grafika. Bez części nic nie wyczarujesz, możesz albo spróbować wszystko na gwarancję (i modlić, by nie robili problemów), albo zanieść do jakiegoś pobliskiego serwisu i odpłatnie sprawdzą co i jak.

Jaki zasilacz? Kartę graficzną sprawdzałeś? Płyta główna nie ma napuchniętych kondensatorów? Odpalałeś kompa bez pamięci RAM?