Awaria podczas instalacji

Zapewne jak to przeczytacie to mnie wyśmiejecie. Otóż instalowałem od nowa windowsa i się komputer wyłączył w trakcie tego procesu (omyłkowo wdepłem w listwę). Jak włączyłem pojawił się jakiś komunikat, ale to udało się rozwiązać poprzez cośtam. Teraz sedno: jak włączam komputer to ładuje się normalnie i pojawia się ekran z instalacją 10 i nagle komputer uruchamia się ponownie i tak w nieskończoność. Jestem prawie nieogarnięty w tych kwestiach i na dodatek informuję, że windows był "wbudowany " w komputer i płyty nie mam. 

Windows był ,wbudowany" zgoda,jaki? 8-8,1 czy 10! Ja bym to zrobił w ten sposób,tak robię u siebie i nie tylko.Pobieram program MediaCreationTool np.z DP i ściągasz w tym przypadku z innego komputera ze strony Microsoft Windows 10 chyba 64 bit legalną wersję i instalując sformatuj dysk,w czasie instalacji będziesz proszony o klucz (choć nie zawsze) zaznacz,że nie masz! a o resztę się nie bój po instalacji sprawdzisz czy system został aktywowany.Pozdrawiam

W sumie nie wiem jaki, bo jak włączyłem pierwszy raz to konfigurowałem win 10. A reszty niezbyt ogarniam. 

Cóż ci przyjacielu więcej doradzić,ściągaj 10 i instaluj wersję home a po zainstalowaniu istnieje jeszcze do lipca przejścia na wersję PRO.Microsoft udostępnił taki klucz.Nie chce byś mi podawał inne namiary bo mogę zostać posądzony o…no właśnie takie czasy nastały,że wypada ci się udać do serwisu bądź osoby,która ci może pomóc.