Awaria portalu poczta.pl - ktoś ma tam poczte?

Witam,
Czy ktoś ma może konto na portalu POCZTA.PL? Wystawiam posta w tym dziale bo nie mam pomysł gdzie go dać.
Od kilku dni nie moge zalogować się (przez strone) ani pobrać wiadomości (przez klienta poczty) właśnie do w/w portalu poczta.pl. Co dziwne, wysyłanie wiadomości przez smtp w kliencie działa. Uważam że to portal uzywany przez wielu uzytkowników a mimo to brak jest informacji o ewentualnej awari. Ktoś coś??

Działa jak nie wymuszam IMAP SSL na stronie (Poczta.pl Mobile).

Nie wypełniaj opcjonalnego pola mailserver jak nie przenosiłeś ich konta pod inną domenę (bieda wersja Google Workspace).

Bugi z szyfrowaniem może wyjaśni ich pomoc techniczna.

Niestety. Też tak próbowałem i wyskakuje błąd komunikacji.

No to może szybciej wypełnić formularz kontaktowy i na potrzeby odpisywania mailem użyć innego konta.

Jak to błąd poza naszymi uprawnieniami to go nie naprawimy bez pomocy działu IT z poczta.pl.

Fajnie by było, niestety na tym portalu nie ma czegoś takiego jak formularz kontaktowy. Jest tylko pozostawiony adres mail pomoc@poczta.pl na który niestety nikt nie odpowiada.

W tym miejscu chyba warto przestrzec że portal poczta.pl lepiej omijać szerokim łukiem ze względu na brak profesjonalizmu ze strony administratora.

Szkoda bo adres fajny miałem.

Mam konto już kilka lat i czasami a właściwie to często poczta działa jak żółw.
Trzeba długo czekać, aż wczyta nowe maile, czasami w ogóle się to nie udaje.
Kontaktu nie ma żadnego, nie odpowiadają na maile.