Awaria programu GG

Witam serdecznie!

Problem dotyczy komunikatora GG. Wystąpiła jakaś awaria i, po włączeniu komputera nie wyświetla mi się ten komunikator, ale program nie został usunięty.
Pojawia się informacja: awaria dotycząca tego programu…
Jeszcze wczoraj normalnie funkcjonował ten program i nagle dzisiaj jakaś awaria. Już wcześniej były pewne problemy z tym komunikatorem, ponieważ, po uruchomieniu komputera nie uruchomił się komunikator od razu, tylko wolniej i po jakimś czasie.

I tak się teraz zastanawiam, czy to jest “awaria” u wszystkich użytkowników GG, czy tylko u mnie?
Podobno kiedyś ten komunikator miał pewne problemy i u wszystkich użytkowników wyłączono ten program, gdzie nikt nie mógł przez jakiś czas z niego korzystać.
Był to jakiś błąd po stronie firmy.

Chyba nie ma sensu usuwać programu GG, by potem ponownie ściągnąć program na komputer, bo, program nie został usunięty. Jest tylko wyłączony.

Ktoś coś może wiedzieć, jaki to może być problem?

Polecam tutaj zaglądać https://downdetector.pl/status/gg-gadu-gadu

Ok. Dziękuję.
Sprawdzę sobie pod tym linkiem. No a jaki to może być problem, z tą awarią GG? Przeprowadzają tam jakieś zmiany, czy po prostu trzeba ściągnąć nowy komunikator na komputer?
Wiem, że niektórzy użytkownicy GG mieli jakieś problemy z zalogowaniem na ten komunikator.

Być może firma programu GG coś naprawia, ponieważ jest jakaś awaria, tylko nie wiem, czy tylko u mnie, czy też u wszystkich użytkowników GG?
Może to też być spowodowane zbyt dużym przeciążeniem, bo tam miliony ludzi na ŚWIECIE jest zarejestrowanych i wszyscy wysyłają wiadomości.
Tak było zresztą kilka razy parę lat wcześniej.

Nigdy wcześniej u mnie żadnej AWARII w GG nie było.

Właśnie wrzuciłem gg 7.7 sprzed 10 lat. Zalogowałem się i wyskoczyła wiadomość, żebym zaakceptował na stronie gadu gadu - warunki. Zaakceptowałem i ponownie zalogowałem się. Po 10 latach wcięło stare kontakty na serwerach gg, ale mogłem wyszukać - chodzi gadulec jak złoto. Na razie nie wiem, czy zachować.

Działa nawet stara wersja gg :smiley:

Można również korzystać z web gadu :wink: https://webowe.gadu-gadu.pl/

Nie wiem.
Być może u niektórych “użytkowników” GG jest jakaś awaria, a u niektórych jest w porządku…
Niektórzy, z tego co wiem mieli i mają jakieś problemy z zalogowaniem na ten komunikator.
Ja nie miałem z tym problemów, a zresztą, nie wylogowało mnie z tego komunikatora, tylko cały czas byłem zalogowany.

Ja przesłałem wiadomość do tej firmy GG ( nie jest to już polski KOMUNIKATOR, tylko zagraniczny, gdyż został sprzedany ), ale na razie nie mam żadnej odpowiedzi od tej firmy.
Podałem swój adres e-mail, bo można podać adres w wiadomości do tej firmy.

GG staje się już coraz mniej popularne w sieci, bo są inne portale, komunikatory, jak: FACEBOOK chociażby.
Jednak, przeczytałem artykuł w sieci, na temat GG, że firma ma ulepszyć ten komunikator, mają być wprowadzone pewne zmiany i ma się zmienić również grafika komunikatora.
Mają być lepsze zabezpieczenia, bo są też oszuści, pedofile, którzy grasują na tym komunikatorze i, firma chce walczyć z takimi osobami.

To prawda, bo z GG jest coraz gorzej. Tam jest coraz więcej “podejrzanych” ludzi, którzy często podają się za inne osoby, zmieniają swoje dane na nieprawdziwe i w ten sposób, nawiązują: kontakty i znajomości z innymi osobami.

Być może też w tym kierunku będą jakieś zmiany wprowadzone.

Taki artykuł na ten temat przeczytałem, z tego roku.

Ta AWARIA, która u mnie wystąpiła w tym programie, może dotyczyć właśnie tych zmian.
To może potrwać. Program nie jest usunięty z komputera, ale został zamknięty.

Listem poleconym? Chyba że z ciebie anonymus i sfałszowałeś, że wysyłasz e-mail jako np. Prezydent Polski i niby prosisz by odpisywali szaremu obywatelowi?