Awaria sieci Orange

Witam,

Czy u was też od paru godzin nie działa sieć komórkowa Orange ?? Nie można wysyłać sms i dzwonić, problem nie dotyczy wszystkich użytkowników Orange

TAK chyba awaria! Mam tak, 3 telefony na kartę leżą, natomiast na abonament działa bez problemu. Na stronę Orange też nie idzie wejść.

Mam ten sam problem, pomimo iż posiadam środki na koncie + pakiet SMS, nie jestem w stanie wysłać wiadomości, odebrać lub też zadzwonić do użytkowników Orange. Od użytkowników innych sieci natomiast mogę odbierać połączenia.

Potwierdzam-2 telefony na kartę nie działają a na abonament tak…

Mnie strona orange pomału się otwarła, lecz niema tam żadnego info o awari, ani też kiedy będzie usunięta

kurna tez mam ten problem;/ mam na abonament i na karte i zadne z tych nie działa

http://kontakt24.tvn.pl/temat,awaria-or … 55114.html

do sieci Orange można się dodzwonić

no ja tez od pewnego czasu nie moge wysyłac sms i dzwonic masakra ciekawe ile o jeszcze potrwa

Dodane 21.12.2010 (Wt) 19:54

Dziękujemy za korzystanie z serwisu Orange.pl

Jednocześnie przepraszamy, ale poziom ruchu na serwerach Orange.pl nie pozwala chwilowo na obsłużenie kolejnych użytkowników. Prosimy spróbować ponownie.

Teraz możesz wysyłać i odbierać SMS-y na Bramce SMS !

Jeżli chcesz skorzystać Bramki SMS, kliknij tutaj.

Zespół Orange.pl to sie wyswietla jak na str orange sie wchodzi masakra

Tak sieć orange nie działa. Dzwonilam ze stacjonarnego do działu obsługi i mówią, że awaria będzie naprawiona w dniu dzisiejszym w godzinach nocnych.

Mozna pisac wiadomosci z gg, innych sieci i abonamentu.

W radiu mówili że nie znają przyczyny awarii i nie wiedzą ile potrwa;/

Chyba coś się zaczyna dziać bo 1 na 5 połączeń uda się nawiązać :slight_smile:

U mnie na Sony Ericssonie nie da się dzwonić a na Nokii da się. Mam Orange POP.

U mnie można już dzwonić od 10 minut i nawet pisać, choć trzeba ponawiać wysyłanie, bo nie łapie za 1 razem