Awaria systemu po instalacji catalyst od ATI

Zainstalowałem sterowniki po grafiki radeon x1650xt, ze strony producenta, zrestartowalem komputer, podczas ładowania “nowego urzadzenia” wyskakiwał blue screen (za kazdym razem po kilkunastu sekundach). Postanowilem naprawić system z płyty cd. włączyłem naprawianie systemu Windows XP, jednak gdy pasek instalacji dochodzi do instalowania urządzen, komputer wywala blue screen i sie restartuje, teraz nie moge uruchomic systemu nawet w trybie awaryjnym, po kazdym restarcie zaczyna sie ta niedokonczona instalacja systemu. Co robic ;/? Format?? Nie chcę tracić danych :frowning: na dysku C. Pomóżcie. Wczesniej wszystko śmigało, problem sie zaczał po zainstalowaniu nowych sterownikow.

Rozumiem, że Radeon x1650xt, to Twoja nowa karta graficzna ? Wcześniej miałeś inną ?

Jeżeli tak, to czy odinstalowałeś przed włożeniem nowej karty graficznej sterowniki od starej karty ?

nie Radeon x1650xt to moja stara karta :wink: odinstalowalem stare sterowniki, jednak nie zrobilem restartu komputera i od razu zainstalowalem nowe. Moze to jest przyczyna ;/ Tylko co teraz z tym zrobić

Miałem identyczny problem.Mi pomógł tylko format.Ale najpierw wpadłem do kumpla podłączyłem u niego dysk i zgrałem co mi było potrzebne.

A jak się zachowuje system w trybie awaryjnym ?

Zresetuj biosa . Możesz też spróbowac odpalic kompa na plytce ze sterami które powinienes miec w pudelku od karty

Linuxem Live Cd odzyskałem dane :wink: i zainstalowałem nowy system. Czy ktoś może mi powiedzieć czy lepiej instalowac sterowniki od producenta (ASUS

http://ati.amd.com/support/driver.html <- potem wybierasz system i rodzaj karty . Następnie masz 2 opcje . Najlepiej ściągnij tą pierwszą i już .A no i oczy wiście musisz miec Microsoft .NET Framework przynajmniej w wersji 2.0 (żeby nie bylo zaskoczenia jak podczas instalacji wyskoczy alert Mruga 2)