Awaria telefonu z androidem

Witam jestem posiadaczem telefonu z androidem.Dziś jednak przestał prawidłowo działać, Nic szczególnego nie robiłem - przeglądałem Yt, kiedy je zamknąłem zauważyłem na widgecie, że nie mam żadnej muzyki na komórce(parę dni temu, bez powodu, dwukrotnie zniknęła mi cała muzyka z telefonu). Kiedy kliknąłem na ikonę muzyki komórka mi się zawiesiła do tego stopnia, że musiałem wyciągnąć baterię żeby zrestartować telefon. działo się tak za każdym razem gdy chciałem uruchomić jakąś aplikację (nieważne czy systemową, czy ze sklepu play) a ja powtarzałem tą czynność. Po paru próbach zrobiłem reeboot systemu po czym spróbowałem uruchomić jakąś aplikację - bez efektu. Wtedy zgasiłem ekran… i już nie mogłem go włączyć.

wie ktoś co mogę zrobić? 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Witaj.

Jaka wersja systemu Android? No i jaki model Smartphone? Sam jestem posiadaczem systemu Android, ale tego problemu jeszcze nie miałem, co opisałeś. Możliwe, że będzie trzeba system na nowo instalować, czy też zaktualizować.

Ja też jestem posiadaczem tel. z androidem. Tylko ja mam Samsunga Galaxy Ace 2 GT-I 8160.A Ty? Wiesz  ile jest tel. z androidem? 

Można powiedzieć, że alarm odwołany - dziś rano chciałem sprawdzić czy przez noc nic się nie naprawiło. Co się stało - dokładnie to co się działo wczoraj, ale kiedy komórka się zawiesiła zamiast wyjąć z niej baterię po prostu zostawiłem ją na dłuższą chwilę… i działa.

A co do tego jaki mam telefon, to huawei ascend G 300, z systemem android 4.0.3.

Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi.