Awaria Visty: Drgające paski i znaki

Witam!

Przepraszam jeśli zły dział, ale pierwszy raz piszę na tym forum.

Mam nietypowy problem z Vistą, mianowicie pobrałem (chyba) zawirusowaną wersję programu Cheat Engine. Następnego dnia po kilkuminutowym korzystaniu z komputera wywaliło mi Blue Screena (Nie zraziłem się, bo mój pecet czasem wywala je bez powodu). Uruchomiłem ponownie komputer i wtedy się zaczęło. Przy włączaniu maszyny na ekranie wszystko jest zasłonięte przez dziwne paski, znaki i litery. Grafika zaczęła wariować. Na czarnych tłach pojawiły się cieniutkie drgające niebieskie paski, na białym kolorze paski są żółte, na szarym białe a na czerwonym fioletowe. System działa tylko w trybie awaryjnym. Włączając go normalnie system się ładuje, robi się black screen i po 10-15min komputer restartuje się z ekranem wyboru trybu systemu. Skanowanie antywirusowe nie działa, inne programy też nie pomogły. Skaner online - nic. CCleaner nie pomaga. Przywracanie systemu również nic nie daje.

Proszę o pomoc! Dziękuję!

Skanowałeś z botowalnej płyty np: Kaspersky Rescue Disk, czy po uruchomieniu systemu? jak po uruchomieniu przeskanuj tym programem ustaw w biosie botowanie z płyty, a przy okazji daj log z otl http://forum.dobreprogramy.pl/otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

JA PIERDOLE2 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty użyJ przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Odbierz PW.

Witam :slight_smile:

a jesteś w stanie podać te logi

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

jeśli nie to pobierz na czystym komputerku ten skaner i wypal płytke,potem przeskanuj ten z vistą

http://www.vista.pl/download/1820_dr_we … 5_0_2.html

Log z OTL http://www.wklej.org/id/763999/

Log z OTS http://www.wklej.org/id/764010/