Awaria w połączeniu ze stroną Dobre Programy

cookies4zz.th.jpg

Zobacz screena,w sumie to nie wiem teraz czy go zobaczysz ale mam nadzieje-kliknij w ten obrazek i czekaj az sie otworzy.Sprawdz czy ty w ogole masz Jave zainstalowana???Zobacz StartPanel Sterowania Dodaj/usun programy-czy tam jest Java?Jak nie ma to zainstaluj z tego linku http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2id=485t=40

Masz w koncu te obrazki??? :roll:

odznaczyć automatyczną obsługę plików Cookie? na razie okienek nie mam .Jawę mam zainstalowaną.

http://www.xp.net.pl/art/windowsxp_sp2.html Poczytaj sobie tutaj-masz Service Pack 2,sorry,zapomnialam-w zwiazku z czym poziom Prywatnosc ustaw na zalecany,sredni.

zaznaczenie plików Cokie nic nie dało.Pozwoliłem na wyskakiwanie okienek i te.ż to nic nie dało.

Czytales info z linka,ktory podalam?Sprawdzales w “Zapora Systemu Windows”?Poczytaj dokladnie tam masz wszystko wyjasnione.Sprobuj na chwile wylaczyc ten firewall i zobacz co sie bedzie dzialo,jesli to on blokuje to chociaz juz bedziesz wiedzial co robic dalej sugerujac sie tym tematem zamieszczonym w linku.Jesli zaznaczyles “zastap automatyczna obsluge plikow cookie” to daj chociaz na monituj,bo moze masz na "blokuj"w dwoch opcjach? A zostaw puste,tak jak na moim screenie i sprawdz. Druga sprawa to mozliwosc blokowania ladowania niektorych grafik przez programy blokujące pop-upy.W opcjach internetowych zakladka zaawansowane zaznacz okienko “Wylacz debugowanie skryptu” Zrob to teraz a jak nie pomoze dopiero wtedy sprobuj na chwile wylaczyc ten systemowy firewall i sprawdz.

Firewall miałem włączony kiedy miałem SP1 i było dobrze(nie wyłącze GO-zajrzyj na forum bezpieczeństwo -Backdoor)Tak jak Ci wcześniej pisałem najprawdopodobnie przy instalacji Spyware Blaster musiałem zaznaczyć System Snapsch,Tools,Flash Killer i to jest tą przyczyną.Monitoruj nic nie pomogło debugowanie skryptu jest zaznaczone.Przypomne,że problem powstał kiedy miałem SP-1.

To ja juz "wysiadam"Sprobuj jeszcze w dodaj/usun programy znalezc Internet Explorer i kliknac w “zmien,usun”-nie boj sie nic sie samo nie usunie,wyskoczy okno z dwiema funkcjami,usun i napraw internet,zaznacz to "napraw"i poczekaj,zrobiony zostanie skan i potem uruchomi sie system ponownie oby z dodatnim rezultatem.

Jak to nie pomoze to Start>Uruchom i wpisz komende sfc /scannow i potwierdzasz ok,przy czym zostaniesz poproszony o wlozenie nosnika CD z systemem.Po sfc dajesz spacje!

Plug and Play jest odznaczony na działa.Napisz coś więcej na temat Spyware Blaster(Poprzedni post)niewiem czy dobrze zrozumiałem.Co to jest spacja i czy nie skasuje sobie programów zapisanych.

Ja to bym radzila odinstalowac ten SP2-po pierwsze jak sie go instaluje to na czysty system ,tj.przeskanowany kilkoma skanerami,odinstalowac trzeba uzywane wczesniej firewalle i programy antywirusowe,itp.Jesli przed instalka byly juz klopoty to sie tak nie robi i stad te wszystkie problemy.Czuje,ze beda i nastepne bo do konfiguracji trzeba miec juz troche,choc minimalnej,wiedzy komputerowej a ty sie pytasz

Spacja to ten dlugi klawisz miedzy dolnym lewym i prawym alt.Nie wiem,zarty sobie robisz,czy co?Jak piszesz to robisz nia odstepy i to jest "

spacja !!

Universal Plug and Play (UPnP) to nowa technologia sieciowa typu peer-to-peer. Jej głównym zadaniem jest ułatwienie łączenia, kontrolowania i transferu danych między różnymi urządzeniami pracującymi w sieci. Nie rozumiem pytania

czym czy nie skasujesz?

O “Spyware Blaster” napisalam wystarczajaco duzo,poczytaj uwaznie!

Niewiedziałem że to siętak nazywa.Czy nie skasuję?myślałemże od nowa ęde zapisywać program XP.Zrobie to co mi zalecasz w ostatnim poście a jak wyjdzie to no cóż trzeba będzie dalej się męczyć.SP-2 był zainstalowany na czysto.Po zaznaczeniu internetu wyskoczył konfigurator Windows lecz to nic nie dało.A ztym sfc to też nic coś mrógneło na ekranie i nic więcej się nie działo.